Apartament zaaranżowany w nowoczesnym stylu

 

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za większym lokalem w Trójmieście, bo kawalerka już mi nie wystarczała. Ponadto było mnie stać na zakup lokalu za gotówkę, więc tym bardziej odkładanie tego nie miało sensu. Ostatecznie postanowiłem kupić jakiś duży apartament w Gdyni.

Zamieszkanie w nowoczesnym apartamencie

apartamenty gdyniaUdałem się do pośrednika nieruchomości, który znalazł mi moją obecną kawalerkę. Byłem bardzo zadowolony z jego usług i dlatego byłem pewny, że mi pomoże coś interesującego znaleźć a w grę wchodziły tylko apartamenty Gdynia rozwijała się wyjątkowo prężnie i liczyłem, że będzie dostępny lokal od ręki. Nie zawiodłem się a pośrednik od razu przedstawił mi kilka ofert. Zdecydowałem się na apartament, który był największy i znajdował się w nowo wybudowanym budynku. Kiedy już załatwiłem wszystkie formalności, to przyszedł czas na urządzenie apartamentu. Nie miałem żadnego pomysłu i dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy aranżera wnętrz . Znalazłem idealnego człowieka, który specjalizował się w aranżacjach apartamentów różnej wielkości. Mi zależało na tym, żeby wszystkie pomieszczenia prezentowały się w nowoczesnym stylu i w tej kwestii nie godziłem się iść na żadne ustępstwa. Apartament składał się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni i dwóch pokoi gościnnych. Łazienka również była dość sporych rozmiarów i ogólnie miałem dużo miejsca dla siebie. Człowiek, którego wynająłem zaaranżował mi wszystkie wnętrza w nowoczesnym stylu i byłem zachwycony tą współpraca.

Zamieszkanie w tak przestronnym i oczywiście doskonale urządzonym apartamencie było spełnieniem moich potrzeb. Lubiłem przestrzeń i dbałem o własny komfort, który jednak był dla mnie sprawą najważniejszą. Nowa lokalizacja mi pasowała, bo wszędzie miałem blisko.