Bezpieczne powiększanie ust

Nigdy nie miałam większych kompleksów względem mojego ciała dopóki duże usta nie stały się tak bardzo modne. Jestem posiadaczką niestety małych ust, a ze względu na panującą modę bardzo spodobały mi się pełne i duże wargi, dlatego postanowiłam powiększyć sobie usta jak najbezpieczniejszą metodą.

W jaki sposób powiększyć usta?

powiększanie ust krakówZ początku szukałam jak najmniej inwazyjnych metod i w internecie znalazłam wiele domowych “przepisów” na powiększanie ust. Większość z nich niestety działała jednak chwilowo, jak np: masaż peelingowy z cukrem, lub masaż szczoteczką do zębów. Inne z kolei, które wówczas były bardzo popularne nie wydawały mi się ani bezpieczne, ani tym bardziej zdrowe i często u innych kobiet kończyły się siniakami, a nie na tym mi zależało. Przez jakiś czas stosowałam błyszczyki powiększające usta, oraz starałam się je optycznie powiększać przy pomocy makijażu, lecz wciąż najbardziej zależało mi na trwalszym efekcie. W końcu zdecydowałam się na profesjonalne powiększanie ust Kraków posiada kliniki w których możemy poddać się temu zabiegowi przy użyciu najlepszych metod. Jedną z nich, jak się dowiedziałam, jest kwas hialuronowy. Jest to związek, który naturalnie występuje w naszym organizmie i co ciekawe, właśnie w ustach odpowiadając za ich wielkość. Kwas hialuronowy łączy cząsteczki wody i od niego głównie zależy naturalnie wielkość naszych ust.

Korzystając zatem z tego zabiegu wiedziałam, że nie wstrzykuje sobie w usta żadnego obcego ciału związku, lecz jedynie dodaje mu tego, co i tak w nim występuje. Poza tym ogromną zaletą tego zabiegu okazało się to, że utrzymuje się on jedynie przez około pół roku, a zatem gdybym z biegiem czasu zdecydowała, że jednak nie pasują do mojej urody duże usta, nie musiałabym się martwić tym, że rezultaty zabiegu zostaną ze mną do końca życia.