Bidony B Box

Od kiedy dzieci zaczynają samodzielnie siadać, to powoli mogą zacząć też naukę samodzielnego jedzenia i picia. W okresie około szóstego miesiąca, mają już dobrze wyćwiczony chwyt, więc bez problemu mogą trzymać w rączkach butelkę.

Wybór najlepszych bidonów dla dzieci

b box bidonIdąc na spacer z dzieckiem, musimy zabrać ze sobą coś do zjedzenia, czy picia. Z pożywieniem najczęściej nie ma kłopotu, bo wsadzamy je do szczelnego pojemnika, natomiast z piciem bywa różnie, bo może się wylać w trakcie drogi. Aby tego uniknąć warto mieć ze sobą B Box bidon ze słomką. Jest to innowacyjny produkt, który świetnie się sprawdzi w domu, na spacerze, czy na wakacjach. Jest w całości wykonany z polipropylenu PP i bezpiecznego silikonu i posiada odpowiednio dociążoną rurkę, która porusza się razem z płynem bez względu na kąt nachylenia bidonu. Po obu stronach pojemnik posiada praktyczne w trzymaniu uchwyty, które znacznie ułatwiają jego trzymanie. Bidon jest szczelnie zamknięty, więc nic się nie wyleje nawet w trakcie przewożenia do góry nogami. Na górze bidonu znajduje się specjalne zamknięcie, które umożliwia całkowite schowanie wystającej rurki, która będzie dzięki temu zabezpieczona przed zanieczyszczeniem. Pojemnik jest bardzo lekki, więc maluchy nie będą miały problemy z jego utrzymaniem. W zależności od wieku dziecka, dostępnych jest kilka pojemności bidonów. Zaletą jest niewątpliwie możliwość mycia w zmywarce bez ryzyka utraty jakichkolwiek właściwości. Wystarczy bidon rozkręcić na poszczególne elementy.

Wiele matek kupuje dla swoich dzieci bidony, bo doskonale się sprawdzają u tak małych dzieci. Maluchy nie umieją jeszcze pić z klasycznej butelki, ani z kubka, więc bidon z rurką jest idealny. Dodatkowo pijąc ze słomki, dzieci ćwiczą swój aparat mowy.