Brelok – do kluczy i nie tylko

Czasami drobne upominki okazują się być lepsze niż te drogie. W końcu ludzie którzy mają pieniądze zawsze mogą się nimi popisać, ale podarować coś pomysłowego i z sercem – to dopiero jest sztuka, w końcu przekazanie uczuć do drugiej osoby poprzez prezent jest istotniejsze niż jego cena i nie wolno w to wątpić.

Prezenty z nadrukiem

breloki z nadrukiemJestem młodą nauczycielką, bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Uwielbiam swoich uczniów – to młodzi, bardzo ambitni ludzie, którzy są od siebie bardzo różni, ale to jest w nich najpiękniejsze – że mają różne zainteresowania, o których z ciekawością słucham i że razem tworzą wspaniałą całość. Na zakończenie roku chciałam więc zrobić dla nich jakiś przepiękny prezent, z którego się ucieszą. Nie chciałam jednak iść na łatwiznę i kupić po czekoladzie dla każdego, albo organizować czegoś, co i tak im się nie przyda. Dlatego w pewnej chwili wpadłam na pomysł – a co gdyby dostali breloczki? W końcu mogliby je przyczepić do kluczy, portfela, albo po prostu trzymać jako pamiątkę. Znalazłam stronę oferującą breloki z nadrukiem i wybrałam nadruk z ich imionami i logiem szkoły. Było przy tym trochę pracy, ale ich uśmiechy kiedy dostali prezenty były bezcenne. Chyba nie spodziewali się takiego gestu z mojej strony, ale to w sumie dobrze – niespodzianka się udała, a po ich podziękowaniach wiedziałam, że będę za nimi straszliwie tęsknić, ale cóż, przynajmniej zawsze będą mieli przy sobie jakąś część mnie.

Breloczki z nadrukiem to świetny prezent, dla którego każdy znajdzie jakieś zastosowanie – może i są niewielkie, ale na pewno nikt nie odmówi im uroku. Poza tym, z pewnością nadają się one na każdą okazję – od imienin, przez urodziny i ceremonię zakończenia szkoły aż po jakieś rocznice albo inne okoliczności.