Czy można personalizować świeczki?

Upominki są świetnym wyrazem wdzięczności oraz dopełnią każde życzenia. W zależności od okazji, prezenty mogą, a nawet wypada, aby były mniej lub bardziej skromne. Wielkość prezentów zależy też od relacji, jaka nas łączy z jubilatem lub obdarowanym. Warto znaleźć uniwersalne prezenty, które będą świetne dla każdego i nadadzą się na każdą okazję.

Idealne świece zapachowe na prezent

wyjątkowa świeca zapachowa personalizowanaSkromnym, ale jakże uroczym i praktycznym prezentem są świece zapachowe. Nadadzą się na każde urodziny, imieniny oraz rocznice. Wiele par młodych decyduje się również na drobne upominki dla gości, które mają upamiętniać ten piękny dzień zawarcia małżeństwa. Na taką okazję dobrym pomysłem będzie wyjątkowa świeca zapachowa personalizowana, na przykład z datą ślubu i inicjałami pary młodej. Każdy z gości zapalając taką świecę zapachową będzie wspominał to niezapomniane wydarzenie. Przy wyborze świec zapachowych, które mają mieć element personalizowany, trzeba zastanowić się nad kompozycją, by całość współgrała. Zbyt dużo elementów nie pasujących do siebie może nie wyglądać zbyt estetycznie. Polecane są estetyczne i minimalistyczne wzory kwiatowe na etykietę świeczki oraz proste fonty. Element personalizowany można umieścić również w wewnątrz świeczki, jako dodatkową ukrytą wiadomość dla obdarowanego. Będzie to idealny upominek dla swojego partnera lub partnerki. Wybierając świeczki należy zwrócić uwagę na skład świecy. Najzdrowszy materiał to wosk sojowy lub pszczeli oraz naturalne olejki eteryczne, jeśli mamy na myśli świeczki zapachowe.

Cena świeczki zapachowej z indywidualnie projektowanymi elementami będzie zależała od wielkości, materiału i samego projektu. Niewielkie świeczki zapachowe na prezent można otrzymać już od 20 złotych. Największy wybór świec będą miały sklepy internetowe oraz hurtownie. Dobrej jakości świeczki, które będą utrzymywały świeży i mocny zapach na długo, mogą kosztować nawet 100 złotych.