Dekoracyjne i użyteczne pudełka ozdobne

W swoim domu lubię utrzymywać porządek, dlatego staram się znaleźć odpowiednie miejsce na każdą, najmniejszą rzecz. Na początku używałam do tego celu małych woreczków, jednak ostatnio znalazłam znacznie lepszy sposób na przechowywanie mniejszych i większych przedmiotów.

Piękne pudełka ozdobne

pudełko ozdobne z nadrukiemJak chyba większość kobiet posiadam dosyć sporą ilość biżuterii, wsuwek i gumek do włosów, oraz innych dodatków do stylizacji. Na początku przechowywałam je w osobnej kosmetyczce lecz to powodowało, że nierzadko rzeczy się plątały, a nawet uszkadzały. Potem postanowiłam trzymać je w małych woreczkach, lecz nie oszukujmy się – nie wygląda to w żaden sposób estetycznie, a wręcz wprowadza wrażenie nieporządku. Dlatego też kupiłam pudełko ozdobne z nadrukiem i porobiłam w nim przegródki. Tym sposobem zdołałam zmieścić wszystkie mniejsze akcesoria do włosów, ale i nie tylko! Pudełka ozdobne tak bardzo mi się spodobały, że kupiłam ich sporą ilość w różnych rozmiarach. Były one strasznie tanie, co dodatkowo stanowiło ich pozytywną cechę. Do pudełek pochowałam też szczotki do włosów, lokówkę i prostownicę, a także kosmetyki. Pudełka przydały się także w przypadku próbek kosmetyków. Jedno duże pudełko przerobiłam także na kosmetyczkę dla rzeczy do makijażu, a raczej prosty organizer w którym wykonała przegródki. Świetnym sposobem jest także wykorzystanie takich pudełek w kuchni oraz salonie. W kuchni możemy schować do nich przyprawy, a w salonie np. piloty do telewizora.

Kupno pudełek ozdobnych sprawiło, że nie tylko o wiele łatwiej jest mi utrzymać porządek. Tym sam zyskałam także przepiękną dekorację mieszkania. Pudełka doskonale wpasowały się w wystrój każdego pomieszczenia w jakim stoją. Najlepszą ich cechą jest zdecydowanie niska cena oraz uniwersalność.