Dlaczego mam słabość do mokasyn damskich?

Trudno jednoznacznie określić miejsce mojej pracy. Raz jestem w biurze, aby po chwili mieć spotkania na mieście z klientami. Jako że często przemieszczam się z jednego miejsca do drugiego, muszę mieć przede wszystkim wygodne buty, ale też takie, które będą zdobiły moje nogi. No dobra, ważną kwestią dla mnie jest też cena.

Mokasyny damskie pasują do wszystkiego

czarne mokasyny damskieDo pracy ubieram się zazwyczaj elegancko w stonowanych kolorach, chociaż zazwyczaj są one ciemnie. Oczywiście czasem zdarzają się wyjątki, ale czarne mokasyny damskie pasują do każdej kreacji. Niezależnie od tego, czy ubierzemy się z klasą, luźno czy sportowo. Chyba nawet teraz modnie jest łączyć style ze sobą, prawda? Moja siostrzenica mi tak przynajmniej powiedziała. Mokasyny damskie uwielbiałam praktycznie od zawsze. Według mnie każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną parę, ponieważ sprawdzą się naprawdę na wszystkie okazje – do pracy, kina, niespodziewaną imprezę czy nawet randkę we dwoje. Kolor czarny jest na szczęście uniwersalną barwą, więc będzie nam idealnie pasowała do każdego ubrania. To właśnie najbardziej podoba mi się w butach, kiedy są wygodne, a po drugie pasują praktycznie do wszelakich kombinacji modowych. Mokasyny zarówno damskie jak i męskie dostaniemy absolutnie wszędzie, gdzie nie wejdziemy. Są to bardzo powszechne buty i wcale mnie to nie dziwi! Dostępne są oczywiście w jednolitych, stonowanych, rażących w oczy kolorach albo w oryginalne wzorki.

Moje przyjaciółki już się ze mnie śmieją, kiedy widzą, jak oglądam kolejną parę mokasynów w sklepach. To powoli staje się moim utrapieniem, ale niewątpliwie uwielbiam akurat mokasyny damskie z kilku powodów. Po pierwsze, są strasznie wygodne! Mogę w nim chodzić calutki dzień i stopy mnie nie bolą od nich. Po drugie, pasują do absolutnie każdego stroju, więc nie muszę się obawiać, że nie będzie mi do czegoś nie pasować.