Efekty skutecznego fotoodmładzania

Podczas zabiegu fotoodmładzania skóry, światło lasera powoduje odnawianie tkanek skóry oraz pobudza je o produkcji włókien kolagenowych. Dzięki zastosowaniu tej metody możliwe jest uzyskanie efektu zwężonych porów, spłycenia zmarszczek, wygładzenia, rozjaśnienia i ujędrnienia skóry. W przypadku występowania zmian naczyniowych, przebarwień czy plam starczych, już po kilku do kilkunastu dniach od zabiegu następuje ich zauważalne usunięcie.

Jakie są etapy zabiegu fotoodmładzania?

skuteczne fotoodmładzanie białystokZabieg fotoodmładzania skóry uznawany jest za zabieg stosunkowo szybki. W zależności od obszaru ciała, jaki obejmuje, może trwać zwykle od pięciu do trzydziestu minut. Jeśli chcemy zapisać się na skuteczne fotoodmładzanie białystok jest właściwym miastem. W czasie naświetlania można odczuć delikatne ciepło, w niektórych przypadkach także pieczenie. Po zabiegu należy wstrzymać się z opalaniem mniej więcej przez okres miesiąca. Oprócz tego należy unikać sauny, a także znacznego wysiłku fizycznego. Aby przedłużyć trwałość zabiegu, należy przynajmniej przez miesiąc stosować kremy z wysokimi filtrami, które będą zabezpieczały skórę przed promieniami słonecznymi. Na okres około 4 tygodni od zabiegu dobrze także odstawić kosmetyki, w których składzie znajduje się alkohol. Fotoodmładzanie jest jednym z zabiegów seryjnych, który musi być powtarzany w regularnych odstępach czasu.

Aby uzyskać widoczne efekty, konieczne jest wykonanie od 3 do 5 zabiegów, które w sposób zauważalny spowodują zmniejszenie bruzd, spłycenie zmarszczek mimicznych, jak również poprawią sprężystość, koloryt oraz owal skóry. Zabieg powinien być powtarzany co trzy do pięciu tygodni w celu uzyskania optymalnych efektów. Należy także pamiętać o występowaniu ewentualnych przeciwwskazań, które mogą uniemożliwić stosowanie tej metody.