Ekskluzywny szlafrok hotelowy

Każdy z nas ma za sobą już nie jedną noc w hotelu w swoim życiu. Nawet Ci najmłodsi, czyli dzieci już za młodu mogą zobaczyć jak to jest pojechać na wakacje i spać w luksusowym hotelu. Dawniej takich wygód nie było jednak czasy się zmieniły i mamy dużo udogodnień.

Wyposażenie hotelowych pokoji

lekki szlafrok hotelowy - wafelPrzede wszystkim wyposażenie hotelowych pokoji zależy od tego jaki standard sobie wcześniej zamówimy. Może być to zwykły standardowy pokój, w którym znajdują się podstawowe elementy wyposażenia, czyli: łóżko, łazienka, telewizor, czy lodówka. Jednak są i pokoje de luxe, w których jest dużo więcej atrakcji. Przede wszystkim możemy mieć wannę w pokoju, pełny barek a także lekki szlafrok hotelowy – wafel i kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji. Często nasz podziw wzbudza własnie szlafrok, który otrzymujemy w pakiecie. Jest on przepieknie złożony i czeka na nas na łóżku obok ręcznika. Materiał z którego jest wykonany może być różny. Jednak najwygodniejszy, a zarazem najlepszy jakościowo jest szlafrok wykonany z tkaniny o wzorze waffle. Przede wszystkim sploty waflowe są bardzo lekkie, chłonne, a także przewiewne. Dlatego goście często udaja się w nich do spa, bądź na basen w hotelach. Po powrocie nawet bardzo mokre ręczniki szybko schną, dzięki czemu możemy je ponownie założyć za niedługi czas. Większość hoteli oferuje te szlafroki w kolorze białym, gdyz są uniwersalne i łatwo je wyprać. Wiele gości jest nimi tak zachwycona, że po powrocie do domu zamawiają sobie taki sam dla siebie po mieszkaniu i na wyjazdy.

Bardzo często szlafroki te wręczane są gościom jako ekskluzywny prezent lub gadżet. Taki materiał reklamowy świetnie się sprawdzi niemal wszędzie i będzie można go ze sobą zabrać w podróż. Wygodne wiązanie w pasie sprawia, że szlafrok nam nie spada, a zapewnia odpowiednią ochronę.