Ile kosztuje wymiana ekranu?

Komu z nas nie zdarzyło się upuścić smartfona z ręki, czy też zrzucić go z wysokości półki lub stołu? No właśnie, niemal każdemu. Pół biedy, jeśli nic się nie stało, jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia, bowiem w takich sytuacjach najczęściej dochodzi do rozbicia wyświetlacza. 

Wymiana wyświetlacza w Samsungu s7 Edge 

wymiana ekranu w samsungu s7 edgeNiestety urządzenie multimedialne mają to do siebie, że są bardzo delikatne. A najczulszym ich punktem są oczywiście ekrany, które przy upadku z wysokości pękają jak lód na wiosnę. Jednakże do uszkodzeń ekranów nie dochodzi wyłącznie w ten sposób, wszak przy zalaniu telefonu, ten element, psuje się równie często. Wymiana ekranu w Samsungu s7 Edge nie jest kosztowna, ale na wydatek dwustu-trzystu złotych, trzeba być gotowym. Należy wziąć pod uwagę, że s7 to model flagowy, który cieszy się dużą popularnością, mimo, iż daty jego premiery upłynęło już kilka lat. Wymianą wyświetlaczy zajmują się niemal wszystkie serwisy smartfonów, ale najlepiej szukać tych, które się w tym wyspecjalizowały. Bowiem urządzeń Samsunga jest w Polsce bardzo dużo i Polacy kupują smartfony głównie tego producenta. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego, bo to urządzenia najwyższej klasy, a flagowe serie, są tym, czym Lamborghini dla miłośników motoryzacji. S7 Edge jest modelem wyposażonym w wysokiej klasy wyświetlacz, toteż nie ma się co dziwić, że jego wymiana nie kosztuje kilkudziesięciu złotych. Warto wspomnieć, że dobre serwisy nie inkasują pieniędzy za diagnozę oraz wycenę naprawy.

Nie wszyscy producenci smartfonów przykładają się do swoich urządzeń, jak Samsung. Dlatego też nie jest dziwne, że flagowe serie znikają u operatorów w rekordowo szybkim czasie. Dobry sprzęt potrzebuje dobrych serwisantów więc lepiej wybierać punkt usługowy na zasadzie porównania.