Istota gobelinowej torby

Jestem osobą, która do pracy nosi ze sobą sporo teczek z dokumentami. Pracuję bowiem jako urzędnik państwowy. Zabieram więc bardzo często sporo papierkowej roboty ze sobą do domu. Nie mam męża ani dzieci, więc czasami wolę wyjść wcześniej z pracy, po to by pod ciepłym kocem, z kubkiem herbaty w dłoni zmierzyć się ze stosem dokumentów. Problem pojawia się jedynie, kiedy muszę przetransportować je z powrotem do pracy, ponieważ wiele z toreb, które posiadam nie wytrzymuje tego ciężaru.

Wytrzymała torba do pracy

torby gobelinowePewnego dnia, przechadzając się po galerii handlowej, moją uwagę przykuła wysepka z torebkami. W większości zaopatrzona była w torby gobelinowe. Od razu podeszłam do tego stoiska, żeby zapoznać się z ofertą. Błyskawicznie wyeksponowany asortyment przypadł mi do gustu. Czułam, że za chwilę jedna z gobelinowych toreb stanie się moją własnością, co nieco mnie ekscytowało. Proces decyzyjny nie był jednak łatwy. Torby posiadały wiele różnych wzorów i wiele z nich bardzo mi się podobało. Musiałam jednak jakoś podjąć decyzję, więc przypomniałam sobie znaną mi w dzieciństwie wyliczankę i za jej pomocą wybrałam torbę, która będzie mi służyła do przenoszenia dokumentów. Kiedy kolejnego dnia szłam do pracy, zapakowałam w swoją nową torbę gobelinową wszystkie dokumenty. Jej wytrzymałość przeszła ciężką próbę, aczkolwiek zdała ją na szóstkę. Oprócz wytrzymałości, bardzo cenię ją za aspekty wizualne, które w całości trafiają w moje gusta.

Jestem bardzo zadowolona, że przechadzając się wtedy po galerii handlowej nie wlepiałam oczu w ekran telefonu. Dzięki temu jestem w posiadaniu pięknej torby, która nie tylko cieszy wyglądem, ale jest także niesamowicie wytrzymała. Gdybym tylko znała projektanta odpowiedzialnego za jej wykonanie, wysłałabym mu osobiste podziękowania.