Jak przepraszać czyli żmudny proces odzyskiwania kobiety

Kobiety to w większości urocze choć niezwykle pamiętliwe stworzenia. Często nawet kiedy wybaczą, pamiętają winę bardzo długo i nie raz jeszcze to wspomnienie odbije się czkawką na ich związkach. Jeżeli zdecydujemy się zawalczyć o jej uczucie, musimy mieć pewność co do naszych intencji bo taka sztuka uda się tylko raz.

Odzyskanie ukochanej kobiety – jak zacząć?

jak odzyskać kobietęNajlepiej od początku. Kiedy już sobie uświadomimy, że nawarzyliśmy piwa i postanawiamy po męsku je wypić, należy uświadomić sobie, że naprawdę nie będzie łatwo. W odróżnieniu od mężczyzn kobiety częściej wybaczają i bynajmniej, nie wynika to z naiwności czy braku wyobraźni. Zaletą skomplikowanego systemu emocjonalnego kobiet jest niewątpliwie zdolność postrzegania danego problemu na wielu płaszczyznach. Zapewne dlatego potrafią dostrzec wartość dodaną tam, gdzie mężczyzna widzi jedynie niekorzystne dla niego fakty. Warto o tym pamiętać na każdym etapie naszej walki o jej uczucia, bo w kontekście nawarzonego piwa – to może być autentyczna walka. Byłoby idealnie gdyby udało nam się zdystansować do całej sytuacji i opracować strategię jak odzyskać kobietę naszego życia. Nasze działania muszą być prawdziwe i szczere. Kluczem do serca zranionej kobiety będzie autentyczna skrucha i odwaga w okazaniu uczuć i emocji. Każda fałszywa nuta może się skończyć totalną katastrofą bez cienia szansy na powodzenie. Bo mało co obraża kobiety bardziej niż lekceważenie ich inteligencji.

W ferworze walki o zaufanie kobiety należy pamiętać, żeby dobrze wyważyć swoje poczynania. O ile kobiety w większości lubią kiedy im nadskakiwać, przynosić kwiaty i pisać romantyczne listy, to w kontekście zranionego serca takie działanie może wywołać zgoła odmienny od zamierzonego efekt. Jest to bardzo dobra okazja, żeby lepiej poznać kobietę naszego życia.