Jak ulotki pomogły mi znaleźć lokatora?

Kilka miesięcy temu postanowiłam zainwestować w mieszkanie i dlatego zakupiłam jedno z zamiarem jego wynajmu. Okazało się jednak, że wybrałam na to zły moment. Wynikało to z tego, że w okresie, w którym starałam się znaleźć lokatora osoby, które potrzebowały lokalu już najprawdopodobniej wynajęły go wcześniej. Na szczęście udało mi się znaleźć idealny sposób, by rozwiązać ten problem.

 Moje własne ulotki

projektowanie ulotek bydgoszczZacznę może od tego jak wpadłam na ten pomysł, zanim przejdę do opowieści jego realizacji. Pewnego wieczora wybrałam się na spacer po moim rodzinnym mieście i pewna młoda dziewczyna wręczyła mi do ręki ulotkę. Przyjrzałam się dokładniej i dostrzegłam, że widoczne jest na niej mieszkanie, które jak się okazało miało być na sprzedaż. Uznałam więc, że zrobię to samo i znalazłam miejsce, w którym możliwe było projektowanie ulotek bydgoszcz i tam się udałam. Wspólnie z pracującym tam mężczyzną stworzyliśmy ulotki, które opisywały moje mieszkanie w bardzo pochlebny sposób. Znajdowały się tam również zdjęcia i mój numer kontaktowy. Następnego dnia poprosiłam moją rodzinę, by pomogła mi w rozdawaniu tych ulotek i na moje szczęście, już kolejnego dnia skontaktowało się ze mną ponad dziesięć osób. Nigdy bym nie przypuszczała, że dzięki ulotkom w tak szybki sposób znajdę chętnych, ale muszę przyznać że był to naprawdę bardzo dobry pomysł.

Muszę początkowo podziękować panu, który pomógł mi zaprojektować broszurę. Myślę, że gdyby nie on to nie udałoby mi się znaleźć lokatora do mojego mieszkania. Po tej sytuacji śmiało mogę powiedzieć, że każda reklama jest dobra i czasami nie wystarczy ogłoszenie na internecie, tylko trzeba stworzyć coś, co dla potencjalnych klientów będzie namacalne. Z tego właśnie powodu ulotki idealnie się sprawdzają.