Jaką bieliznę kupić żonie na rocznicę ślubu

Z Karoliną byłem od trzech lat, ale dopiero od niespełna roku byliśmy małżeństwem. Szybko jej się oświadczyłem, gdyż wiedziałem, że była to idealna partnerka dla mnie. Nie było sensu czekać, bo i tak byśmy byli razem. Karolina była cudowną kobietą i zasługiwała na wszystko co najlepsze.

Wybór bielizny erotycznej na prezent dla żony

bielizna damska erotycznaNa miesiąc przed pierwszą rocznicą ślubu zacząłem zastanawiać się nad prezentem dla swojej kochanej żony. Miałem kilka pomysłów, ale z czasem wydały mi się mało ciekawe. Chciałem podarować Karolinie coś wyjątkowego i szukałem rozwiązania. Kolega z pracy, który był żonaty od ośmiu lat poradził mi, żebym kupił żonie jakąś bieliznę. Właściwie, to nigdy moja żona nie dostała ode mnie bielizny i to był nawet ciekawy pomysł. Wiedziałem w jakim butiku dostępna była ciekawa bielizna damska erotyczna i postanowiłem tam się wybrać. Nie wiedziałem jaki dokładnie rozmiar nosiła Karolina, ale sprawdziłem to w domu. Wziąłem jej bieliznę i spisałem sobie rozmiar. Dzięki temu mogłem być spokojny, że kupię coś odpowiedniego, co będzie na nią pasowało. W butiku natrafiłem na sympatyczną sprzedawczynię, która pomogła wybrać mi erotyczną bieliznę dla żony. Pokazała mi kilka kompletów w różnych kolorach, ale nie wiedziałem na co się zdecydować i to dzięki pomocy sprzedawczyni udało się dokonać ostatecznego wyboru. Bielizna została zapakowana w eleganckie pudełko. Kiedy wróciłem do domu, to wszystko schowałem, żeby Karolina się nie zorientowała.

W dniu rocznicy zabrałem swoją żonę to jednej z droższych restauracji w mieście. Zjedliśmy tam kolację i wróciliśmy do domu. Dopiero wtedy dałem jej prezent. Była zachwycona a bieliznę od razu założyła. Pasowała na nią idealnie, co mnie cieszyło, bo wybrałem dobrze rozmiar.