Jakich atrakcji weselnych nie może zabraknąć?

dj na wesele

Kiedy organizuje się wesele, człowiek troszczy się o każdy szczegół. Zależy mu na tym, aby ten wieczór i noc były niezapomniane nie tylko dla niego, ale także dla jego gości. Każdy chce, aby ludzie z nim świętujący spędzili ten czas jak najaktywniej i później długo dobrze go wspominali.

Dj na wesele gwarancją dobrej zabawy

występujący DJJedną z najważniejszych atrakcji na weselu jest oczywiście dobrze dobrana oprawa muzyczna. Bez niej właściwie nie ma zabawy. Jeśli muzyk będzie jedynie rzępolił albo puszczał smętne piosenki, to nawet najbardziej rozrywkowi goście będą mieli problem, aby się dobrze bawić. Nie wszystko bowiem zależy od dobrych chęci. Przyszłej Parze Młodej powinno zależeć, aby wnikliwie sprawdzić przyszłego dja czy zespół na wesele. Dj weselny musi mieć przede wszystkim atrakcyjne portfolio na stronie. Dzięki zapoznaniu się z nim minimalizuje się ryzyko, że dj nie spełni oczekiwań. Na pewno trzeba wybrać takiego dj’a, którego styl prowadzenia imprezy odpowiada przyszłym małżonkom. Jeśli bowiem im nie będzie się podobać konferansjerka czy ogólny sposób bycia zleceniobiorcy, to odbije się to także na reszcie towarzystwa. Oczywiście, warto brać pod uwagę czy dj na wesele będzie w stanie zachęcić do tańca zarówno osoby starsze, jak i młodzież, jednak najważniejsze jest zadowolenie na twarzach Młodej Pary. To on bowiem w znacznym stopniu wpływa na chęć brania udziału w zabawie. Przy wyborze odpowiedniej osoby trzeba zatem kierować się osobistymi kryteriami. Najważniejsze, żeby móc się dogadać z danym wykonawcą. Wtedy nieważne czy jest on ze Śląska czy z Podkarpacia. Choć najlepiej wybrać osobę, która nie doliczy zbyt dużej kwoty za dojazd, to jednak wydatki nie powinny być głównym kryterium. Niska cena usługi to nie wszystko, znacznie bardziej cenne jest późniejsze zadowolenie.

Inne, dodatkowe atrakcje weselne

sprzęt jakim dysponuje DJ weselnyWiadomo, że bez oprawy muzycznej wesele odbyć się nie może. Są jednak także dodatkowe możliwości ubarwienia dnia zaślubin. Warto skorzystać z niektórych z nich, aby jeszcze piękniej przeżyć ten dzień i podkreślić radosny charakter tych ważnych chwil. Możliwe atrakcje to przykładowo:

  • wypuszczenie gołębi przez Młodych
  • puszczanie baniek mydlanych
  • fontanna z czekolady
  • przygotowanie upominków dla gości
  • fajerwerki
  • iluzjonista
  • pokazy z użyciem ognia
  • wypuszczanie lampionów szczęścia

Każde miasto ma swoje typowe atrakcje jednak nie warto się tym przesadnie sugerować. Znacznie ważniejsze jest to, aby Młodzi byli zadowoleni. Nie wszystkie przewidziane rozrywki muszą być organizowane przez nich. Czasami warto pomyśleć o tym, aby zrobić im niezapomnianą niespodziankę. Z pewnością wiele jest możliwości na zaskoczenie przyszłych małżonków zarówno w Poznaniu jak i Koninie. Być może oni także niejedną rzeczą zaskoczą swoich gości.

Efektowny magik z Bydgoszczy

magik iluzjonistaDużym powodzeniem cieszy się na przykład pomysł zatrudnienia na ten wieczór magika. Jeśli będzie on miał dodatkowo umiejętności wprowadzania komizmu, to zainteresuje z powodzeniem niemal wszystkich gości. Iluzjonista to dobry pomysł na przerywnik w trakcie wesela. Wprowadzi magiczną atmosferę i może nieco rozrusza świętujących. Alternatywą mogą być na przykład pokazy z użyciem ognia. Są bardzo widowiskowe i niejeden wpadnie w zachwyt, obserwując połykanie płomieni. Nieco bardziej zwyczajną możliwością są natomiast fajerwerki. Cieszą się one jednak także dużym powodzeniem i wiele Młodych Par cieszy się, mogąc mieć taki swój prywatny Sylwester. Bez względu na to czy wesele jest wysokobudżetowe, czy para ma niewiele pieniędzy, bez względu na to czy będzie magik z Bydgoszczy, czy jedyną atrakcją będą skromne prezenty dla gości, ważna jest atmosfera. To nastroje panujące na zabawie będą bowiem powodowały, że wszyscy będą się dziwili, kiedy dobiegnie ona końca albo wręcz przeciwnie, nie będą się mogli doczekać tego momentu.


Więcej na temat poruszanych zagadnień:


Podsumowanie

Podczas zastanawiania się nad możliwymi atrakcjami na weselu nie wolno zapominać o tym, żeby po prostu dobrze przeżyć ten czas. Parze Młodej i jej rodzinie nie warto się zadłużać, jeżeli przy tym ma mieć podczas całego wydarzenia spięte miny. Lepiej zrobić nieco skromniejszą imprezę i być po prostu w radosnym nastroju.