Kupno skutera elektrycznego dla dziecka

Mój synek bardzo chciał dostać na urodziny skuter elektryczny. Jego koledzy z klasy mieli podobne i on nie chciał on nich odstawać. Nie byłam przekonana, czy to odpowiednia zabawka dla dziecka w jego wieku, ale zdecydowałam się udać do sklepu z zabawkami i zobaczyć co ma mi do zaproponowania w tym względzie sprzedawczyni. Liczyłam, że uda mi się znaleźć odpowiednią zabawkę.

Kupiłam trójkołowy skuter dla dziecka

skuter elektryczny trójkołowy dla dzieciSprzedawczyni zasugerowała mi, że najlepszy będzie skuter elektryczny trójkołowy dla dzieci. Powiedziała mi, że ze względu na to, że syn jest jeszcze mały, lepiej będzie kupić skuter na trzech kołach, ponieważ takie dzieci miewają jeszcze problemy z równowagą i na dwukołowych zabawkach mogą się wywracać. Poszłam za jej radą i wybrałam dla dziecka taki skuter, który ma trzy koła, a do tego nie rozpędza się do zbyt dużych prędkości. Wybrałam taki model, który miał dodatkowe sterowanie. Można nim było sterować za pomocą pedałów i kierownicy lub za pomocą pilota. Dzięki temu zawsze mogłabym zatrzymać synka, gdybym zobaczyła że za bardzo się on rozpędza lub za daleko mi odjeżdża. Było to bardzo praktyczne i komfortowe dla mnie rozwiązanie. Akurat jeden z takich skuterów był dostępny w bardzo dobrej, niskiej cenie, dlatego nie zwlekałam dłużej i go zakupiłam. Schowałam go, aby wręczyć go synkowi dopiero w dniu urodzin.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim syn był bardzo zadowolony z takiej zabawki. Była ona bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nie miał on problemów z nauczeniem się bezpiecznej jazdy. Mnie z kolei, bardzo podobało się to, że skuter posiadał regulowane siodełko, dzięki czemu bez problemu można było dopasować go do wzrostu dziecka. Skuterek okazał się bardzo trwały i wytrzymały.