Kupno żarówek ledowych

Ostatnio robiłem remont w swoim mieszkaniu. Jednym z większych zmian była duża biblioteczka z halogenami oświetlającymi mój dorodny księgozbiór. Jak wiadomo jednak, żadna żarówka nie świeci w nieskończoność, pewnego zimowego wieczora, kiedy włączałem światło w mojej „bibliotece” zauważyłem że jedna żarówka nie świeci, a ja nie miałem żadnej w zapasie.

Poszukiwania odpowiednich żarówek ledowych

żarówki led gu10Wykręciłem więc uszkodzoną żarówkę. Sprawdziłem jaki był to rodzaj, nigdy nie miałem pamięci do tych wszystkich oznaczeń. Na halogenie widniał napis gu10. Wiedząc już wszystko usiadłem do mojego komputera i wpisałem w wyszukiwarce – żarówki led gu10. Zamierzałem kupić ich od razu więcej, aby mieć nową i po jednym zapasie na każdą żarówkę. Wyskoczyło mi wiele sklepów, które posiadają takie żarówki w swoim asortymencie. Musiałem jedynie wyszukać odpowiednią barwę światła, aby nowa żarówka była jak najbardziej zbliżona do pozostałych, gdy kolejne zakończą swój żywot to już nie będzie miało znaczenia, wtedy już wszystkie będą świecić jednakowo. Wybrałem według mnie najlepsze żarówki, zapłaciłem z góry, w mailu dostałem informacje, że moje zamówienie zostanie dostarczone przez kuriera za dwa dni. Nie miałem wyjścia musiałem jakoś wytrzymać te dwa wieczory z nie do końca podświetloną biblioteczką. Całe szczęście miałem dużo innych zajęć i te dwa dni bardzo szybko mi minęły. Koło południa odwiedził mnie kurier z moimi żarówkami.

Od razu wziąłem się za rozpakowanie i wkręcenie nowej żarówki. Wszystko przebiegło gładko i szybko. Nowa żarówka świeciła bardzo podobnie do pozostałych jeszcze nie wymienianych, może odrobinie mocniej, ale to mogło być po prostu nowością żarówki, która nie jest jeszcze zakurzona. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu.