Ładne etui na telefon

Dla wielu osób, telefon jest ważniejszy od portfela, bo mamy w nim niemalże wszystko. Chronimy go przed kradzieżą, ale też przed ewentualnymi uszkodzeniami. Każdemu się zdarzyło wypuścić go z rąk i czasem oznaczało to kosztowną naprawę.

Skuteczne zabezpieczenie telefonu przed uszkodzeniami

etui na telefonBez względu ile pieniędzy zapłaciliśmy za swój telefon, to warto go chronić przed zarysowaniami czy bardziej lub mniej poważnymi uszkodzeniami, ponieważ mamy w nich wszystkie najważniejsze informacje. Dla wielu  nas, strata telefonu jest bardziej dotkliwa niż zgubienie portfela, a to już mówi samo za siebie. Z tego względu warto mieć etui na telefon, jednak nie byle jakie, ale dopasowane. Każdy model aparatu ma inny kształt, wielkość czy różnych miejscach ułożone przyciski. Dobre etui powinno skutecznie chronić obudowę i ekran telefonu oraz pozwalać na bezproblemowe korzystanie z niego bez ściągania osłony. Jest to możliwe tylko wtedy, kiedy kupimy dopasowane etui posiadające otwory w miejscach, a w jakich są one konieczne. Musi też ciasno przylegać do obudowy, gdyż w przeciwnym wypadku może zsuwać się z telefonu. Najpopularniejsze są etui wykonane z silikonu, ponieważ dobrze przylegają do obudowy i zapewniają dobrą widoczność przycisków czy nie zakłócają działania ekranu dotykowego. Znajdziemy także pokrowce wykonane ze skóry czy gumy, więc każdy posiadacz telefonu ma w czym wybierać. Najtańsze są silikonowe, bo kosztują zaledwie kilkanaście złotych i są dostępne prawie na wszystkie modele.

Pokrowce na telefony można najczęściej kupić w komisach z telefonami lub w sklepach internetowych z elektroniką. Oczywiście zakładanie etui nie jest obowiązkowe i każdy sam decyduje, czy chce chronić swój aparat przed ewentualnymi uszkodzeniami czy też nie.