Miękka piżama dla niemowląt

Z pewnością niedoświadczona mama będzie miała problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru ubranek dla nowo narodzonego dziecka, ale z czasem będzie to robić automatycznie. Dla ułatwienia producenci umieszczają na metkach informacje na temat wieku dziecka.

Z czego są uszyte piżamy niemowlęce?

piżama niemowlęca 80Prawie każda mama na kilka miesięcy przed narodzinami malucha kompletuje dla niego wyprawkę, w której nie może zabraknąć najważniejszych produktów. Przede wszystkim są to takie rzeczy jak łóżeczko ze szczebelkami, głęboki wózek, butelki ze smoczkami czy pościel i kocyki. Jednak najwięcej trzeba kupić ubranek, ponieważ one są niezbędne już od chwili narodzin. Potrzebne będą ubranka zakładane w domu, na dworze i do spania. Zazwyczaj najwięcej się kupuje body, ponieważ są to uniwersalne i praktyczne ubranka, które pasują na każdą okazję. Można je założyć jako samodzielne ubranko albo element całej stylizacji. Do spania przyda się piżama niemowlęca 80, która będzie pasować na malucha dwunastomiesięcznego. Oczywiście w sprzedaży znajdziemy też piżamki dla młodszych dzieci, które mają rozmiar od pięćdziesiąt sześć do nawet dziewięćdziesiąt osiem. Dla takich maluchów najlepsze są pajacyki, ponieważ stanowią jednoczęściową piżamę, które posiada rozpięcie na całej długości. Dzięki temu rozbieranie i ubieranie malca jest bardzo łatwe i szybkie. Takie piżamki mają zawsze długie rękawy i długie nogawki, które mają zabudowane stópki. Kupimy je już za niecałe dwadzieścia złotych w różnych kolorach.

Ubranka niemowlęce najtaniej dostaniemy w sklepach internetowych, które też są najlepiej zaopatrzone pod względem dostępnych rozmiarów i producentów. Wszystkie piżamki są wykonane z miękkiej bawełny i mają świetnie dobrany krój dla niemowląt i małych dzieci.