Miękka pościel minky

Każda mama jeszcze przed narodzinami dziecka, kompletuje dla niego wyprawkę, kupując wszystkie niezbędne produkty. Najczęściej na liście zakupów znajduje się łóżeczko ze szczebelkami, wózek, smoczki i pościel lato i zimę.

Jak wygląda pościel dla niemowląt?

pościel minky dla niemowlakaMaluchy tak samo jak dorośli, lubią się przytulać do miękkich materiał, a ponieważ skóra maluchów jest bardzo wrażliwa, to powinno się szczególnie zwracać uwagę na jakość materiałów. Dotyczy to ubranek, ręczników czy pościeli, z którą skóra ma bezpośredni kontakt. Pościel minky dla niemowlaka jest jedną z lepszych opcji, ponieważ jest dwustronna. W sprzedaży są dostępne dwa modele tej pościeli na zim i lato. Letnia wersja pościeli minky może nie mieć wypełnienia lub maksymalnie cienką warstwę specjalnej włókniny, natomiast pościel w cieplejszej wersji posiada dość grube wypełnienie, które zapewnia doskonałą izolację przez zimnem. Z jednej strony pościeli jest miękka bawełna, które świetnie chłonie wodę i jest delikatna dla skóry, a z drugiej jest przyjemny w dotyku polar z małymi wypustkami na całej powierzchni, który nie przepuszcza wody. Pościel minky jest dostępna w wersji do łóżeczka i do wózka, ponieważ znacznie różnią się rozmiarem oraz kształtem poduszki. Do łóżeczka, rodzice wybierają dla niemowląt płaskie poduszki, które są zalecane przez lekarzy, natomiast do wózka, pościel zawiera ją w kształcie motylka, który świetnie podtrzymuje i stabilizuje główkę. Jeżeli chodzi o wzory, to można dostać ich setki, zatem każdy znajdzie idealny model dla swojego malucha.

Ile kosztuje taka pościel? Przeważnie jej cena jest na podobnym poziomie w większości sklepach z artykułami dla niemowląt i trzeba za nią zapłacić około trzydziestu – czterdziestu złotych. Posiada dobrą jakość, a więc z powodzeniem wystarczy maluchowi nawet na kilka lat.