Moja Backyard Cartelowa miłość

Kocham modę i jest to coś, co strasznie mnie inspiruje. Mój gust jeżeli chodzi o ubrania jest bardzo szeroki i nie zamykam się tylko na jeden styl. Lubię eksperymentować i łączyć ze sobą takie części garderoby, które teoretycznie nie powinny do siebie pasować. Ja potrafię połączyć je w taki sposób, dodając np. jakie fajne akcesoria czy ciekawe buty, że wszystko razem wygląda naprawdę fajnie.

Uwielbiam designerskie ubrania dobrej jakości 

Backyard CartelLubię naprawdę dużo firm produkujących ciuchy, jednakże co jakiś czas jakaś firma wysuwa się na mojego ulubieńca. W takim czasie kupuję i noszę ubrania danej marki praktycznie nałogowo. W tym momencie taką firmą jest Backyard Cartel. Mam już sporo ciuchów tej marki w szafie. Najbardziej w ubraniach z tej firmy podoba mi się to, że materiały wykorzystane do ich uszycia są bardzo dobrej jakości i mają świetny skład. T-shirty są po prostu świetne – są miękkie w dotyku i można często je prać, a mimo tego nic się z nimi nie dzieje, co zdarza się w bardzo wielu przypadkach koszulek innych firm. Oczywiście dizajn ubrań jest niesamowicie w moim guście – w innym przypadku nie zainteresowałbym się tą marką. T-shirty mają ciekawe nadruki i wzorki, a kurtki i bluzy nieoczywiste kroje. Na ten czas najczęściej noszę dżinsową kurtkę, właściwie płaszcz, który udało mi się dorwać na promocji. Jest on połączeniem nowoczesności ze starym stylem lat 90-tych. Wygląda to genialnie i sprawia, że cała stylizacja jest super.

Nie mogę już się doczekać letniej kolekcji Backyard Cartel. Jestem pewien, że do asortymentu sklepu dodadzą kolejne świetne ciuchy. Bardzo lubię kupować w sklepach tego typu, ponieważ takich ubrań nie ma potem połowa miasta, tak jak to jest w przypadku sieciówek. Szkoda tylko, że marka ta nie oferuje ubrań dla kobiet.