Montaż okien w mieszkaniu

Nasze osiedle istnieje od ponad pięćdziesięciu lat, i mimo iż niektórzy lokatorzy samodzielnie zdecydowali się wymienić stare, drewniane okna na nowsze, w wielu mieszkaniach nadal są stare wersje. Od niedawna zaczęliśmy więc obowiązkową wymianę okien w tych mieszkaniach, w których lokatorzy nie mogli samodzielnie wymienić okien, z jakichkolwiek powodów.

Profesjonalne zakładanie okien w bloku

kompleksowa wymiana okien gdańskWymiana okien wymagała nieco pracy i dokładności, której nie miało wiele firm, których oferty sprawdzaliśmy, a które zajmowały się zakładaniem okien w mieszkaniach. Z racji iż okna zakładane były do zajmowanych mieszkań, na dodatek w niezbyt optymalnej do tego porze roku, wymagana była najbardziej kompleksowa wymiana okien Gdańsk na szczęście ma jedną taką firmę, zajmującą się montażem okien dowolnego formatu tak w mieszkaniach, jak i w obiektach użytkowych. Plastikowe okna mieszkaniowe okazały się nie być najmniejszym problemem dla obeznanej załogi, która potrafiła wykonać montaż okna w kilka dni, najbardziej nowoczesnymi metodami, i bez konieczności dużych zmian strukturalnych w bloku, jakie czasem mogą być wymagane podczas prac. Nowe okna zostały zamontowane w najbardziej profesjonalny sposób, tak iż spełniały one swoje zadanie doskonale, nie powodowały utraty ciepła z wnętrza mieszkania, oraz umożliwiały dobrą wentylację pomieszczenia, lub odcięcie powietrza z zewnątrz.

Założone okna były co prawda wybierane przez samych lokatorów, aczkolwiek standard technologiczny ciągle pozostawał ten sam, więc pracownicy nie mieli większych trudności w montażu. Zajęli się również wymianą okien na klatach schodowych, w pomieszczeniach technicznych piwnicy oraz na strychu budynku, gdzie ona nie były w dobrym stanie i wymagały natychmiastowej wymiany.