Mydełka dla gości weselnych

W mojej rodzinie tradycją było, że dla każdego gościa weselnego przygotowywało się drobny upominek. Było to w ramach wdzięczności za obecność na weselu. Mój ślub miał się odbyć w sierpniu tego roku i już powoli załatwiałam wszystkie sprawy, bo czasu było coraz mniej.

Kupno ręcznie robionych mydełek w sklepie internetowym 

mydła ręcznie robione sklepPoczątkowo rozważałam zakup małych figurek, ale każdy w mojej rodzinie je dawał i było to mało oryginalne. Chciałam się wyróżnić i dlatego wpadłam na pomysł, żeby gościom podarować mydła ręcznie robione sklep internetowy, który dobrze znałam, oferował takie rozwiązania i od razu zalogowałam się na stronie. Nie interesowały mnie duże mydła, ponieważ chciałam każdemu z gości podarować małe mydełko. Takie w ofercie również były dostępne. Sklep oferował gotowe wzory, ale też możliwe było wykonanie mydełka na zamówienie. Mi spodobały się jednak te z oferty i dlatego zaczęłam wybierać sobie wzory. Mydła były nie tylko ręcznie robione, ale też pięknie pachniały. Wzory były wyjątkowe i bardzo oryginalne. Zdecydowałam, że każdy gość otrzyma mydełko w takim samym wzorze, ale w innym kolorze. Miałam już zamkniętą listę gości i dzięki temu wiedziałam jaką ilość ręcznie robionych mydeł zamówić. Sklep oferował darmową dostawę, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do zakupów. Każde mydełko było elegancko zapakowane i dzięki temu nic już nie musiałam kombinować. Znalazłam oryginalne i wygodne rozwiązanie. Mojemu narzeczonemu ten pomysł również bardzo się spodobał.

Mydełka dotarły do mnie po trzech dniach. Dojechały w zabezpieczonym opakowaniu, które dodatkowo było owinięte folią bąbelkową. Mydełka otrzymałam w nienaruszonym stanie. Jedno opakowanie otworzyłam z ciekawości. Mydełko wyglądało dokładnie tak jak na zdjęciu.