bezpieczna depilacja laserem - kraków

Najnowocześniejsze metody depilacji ciała

Obecnie mamy dość sporo metod na to, aby w zaciszu domowym pozbywać się niechcianego owłosienia, jednak pomimo dużego wyboru w zasadzie wszystkie techniki wiążą się z pójściem na jakiś kompromis. Dlatego jeżeli również nie jesteś zadowolona z efektów domowej depilacji warto pomyśleć nad profesjonalnym zabiegiem, który rozwiąże problem z włoskami raz na zawsze.

Czy jest depilacja laserowa?

bezpieczna depilacja laserem - krakówChcąc pozbyć się niechcianego owłosienia najczęściej korzystamy w tym celu z golarek jednorazowych, które jak doskonale wiemy rzadko kiedy rzeczywiście są używane tylko raz. Niestety, ale częste korzystanie z golarki jednorazowej mimo, że ta wydaje się być niestępiona doprowadza do skutków ubocznych w postaci podrażnień, wrastających włosków, czy chociażby wysypki. Alternatywą dla tradycyjnej golarki są najczęściej golarki wielorazowe, lecz wkłady do nich potrafią kosztować krocie, a i też efekty nie sprawiają, że skóra zawsze wygląda gładko i perfekcyjnie. Na szczęście dziś możemy skorzystać z nowoczesnych metod pozbywania się niechcianego owłosienia z ciała, a najskuteczniejszą z nich jest oczywiście bezpieczna depilacja laserem – Kraków to miasto w którym bez problemu znajdziemy salony urody w jakich depilacja laserowa przeprowadzana jest przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu zabieg jest nie tylko bardziej dla nas komfortowy, ale również trwa krócej.

Sam zabieg polega na usunięciu przy pomocy lasera macierzy włosków odpowiedzialnych za ich porost. Światło lasera działa szybko i punktowo, co niweluje ryzyko poparzeń lub podrażnień. Ponadto podczas samego zabiegu stosowane jest specjalne, chłodzące znieczulenie w postaci kremu. Oprócz znieczulenia moc lasera dobiera się także indywidualnie do potrzeb klienta tak, aby cały proces był dla nas w pełni komfortowy.

Wiece na: https://twojaklinikawlosa.pl/