Naklejki wykonane z żywicy

 

Jeśli chodzi o trendy reklamowe, to ostatnio rynek podbijają trójwymiarowe naklejki. Są ciekawe, ponieważ prezentują się w oryginalny sposób, łącząc przy tym korzyści ekonomiczne dla firmy, która chce się zareklamować oraz dla agencji reklamowych. Myślę, że dobrze byłoby zaprezentować materiał, z którego są wyprodukowane.

Żywica doskonałym materiałem do produkcji naklejek

naklejki żywiczneCiekawiłem się z czego wykonane są takie naklejki. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to chemiczny surowiec. Jednak po sprawdzeniu etykiety na opakowaniu od producenta widać, że jest to żywica. Zaskakujące jest to, że to zupełnie naturalny surowiec. Wniosek jest prosty – naklejki 3D, a naklejki żywiczne to te same środki reklamowe. Z tego materiału formowany jest pożądany przez nas kształt. Formować można go na kilka sposobów, między innymi poprzez korzystanie z wysokich temperatur. Surowiec niezwykle dobrze przylega do blaszanych powierzchni, a dodatkowym atutem jest to, że świetnie wpasowuje się we wszystkie tłoczenia auta. Jest to ważne, ponieważ łatwo zauważyć, że samochody mają ich coraz więcej. Gdy posiadamy już naklejki żywiczne na samochodzie, nie musimy martwić się o warunki atmosferyczne. Jak wiadomo klimat w Polsce bywa zmienny, dlatego zabezpieczenie reklamy to temat zasługujący na poważne traktowanie. Żywica odporna jest na temperaturę, a także wilgoć. Samochód nie musi być garażowany, aby reklama zachowywała swoje pierwotne parametry, nawet na okres kilku lat.

Widać, że natura potrafi zaskoczyć ludzi nawet w branżach, z którymi na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego. Agencje reklamowe dzięki temu zyskały wielu nowych klientów. Nie jest to dziwne, ponieważ żywica potrafi połączyć najbardziej pożądane cechy reklamy na samochodzie – wytrzymałość i niską cenę.