Nocleg w komfortowym hotelu w Łodzi

Mój szef często miał dla mnie zadanie do zrealizowania, które musiałam wykonać natychmiast. Nie dawał mi za wiele czasu na przygotowanie i często działałam na wariata. Mimo to radziłam sobie ze wszystkimi obowiązkami i szef zawsze był ze mnie zadowolony. Byłam dobrą pracownicą.

Nocleg za niewielkie pieniądze załatwiony od ręki 

noclegi w łodziSzef miał pilny wyjazd do Łodzi, ponieważ umówił się na spotkanie z potencjalnym kontrahentem. Do Łodzi był kawał drogi, ale szef od razu zaznaczył, że wraca do Bydgoszczy i nie planuje nocować. Zadzwonił do mnie jak już prawie wychodziłam z pracy z prośbą, żebym załatwiła mu noclegi w Łodzi, bo hamulce w aucie mu się zepsuły i nie miał jak wrócić. Znalazł mechanika, który do następnego dnia miał dokonać naprawy. Włączyłam więc komputer i zaczęłam szukać jakiegoś noclegu dla szefa. Wiedziałam, że cenił sobie on tylko komfortowe miejsca i musiałam znaleźć jakiś hotel. Nie byłam pewna, czy od ręki uda mi się w ogóle zarezerwować jakiś nocleg. Obdzwoniłam kilka hoteli, ale nie było wolnego pokoju. Jeden recepcjonista dał mi namiar na hotel, w którym powinnam znaleźć nocleg dla szefa. Zadzwoniłam tam i miałam mnóstwo szczęścia, bo został ostatni wolny pokój do wynajęcia. Hotel na dodatek mieścił się w centrum, gdzie szef miał spotkanie i dzięki temu miał blisko do hotelu. Za nocleg nie płaciłam, ponieważ szef miał przy sobie kartą i sam miał zapłacić. Zadzwoniłam do niego i przekazałam wszystkie informacje. Był mi bardzo wdzięczny za pomoc.

Pokój, w którym nocował szef posiadał wszystkie udogodnienia. Szef miał dostęp do własnej łazienki. Do dyspozycji był darmowy internet i telewizja kablowa. Następnego dnia wrócił do firmy naprawionym samochodem. To było dla niego nowe doświadczenie i dużo opowiadał.