Odzież dziecięca od najlepszego polskiego producenta

Butik z odzieżą dziecięcą postanowiłam otworzyć, kiedy moja siostra urodziła dziecko. Żaliła mi się wtedy, że w miasteczku jest mało takich sklepów i jak chce coś kupić do ubrania dla synka, to musi jechać do najbliższego miasta, gdzie jest duża galeria handlowa. To był świetny pomysł na biznes.

Sklep oferujący polską odzież dziecięcą 

producent odzieży dziecięcejW miasteczku było mnóstwo małych dzieci i tym bardziej byłam pewna, że otwarcie sklepu z odzieżą dla najmłodszych miało sens. Postawiłam na polską markę odzieży i postanowiłam znaleźć producenta, z którym mogłabym rozpocząć współpracę. Sprawdziłam wszystkie firmy na rynku i trafił się odpowiedni producent odzieży dziecięcej, z którym zdecydowałam się podjąć współpracę. Na spotkaniu z tym człowiekiem dowiedziałam się wszystkiego na temat produkcji odzieży dziecięcej i wiedziałam, że podjęłam dobrą decyzję. Zamówiłam od razu odzież dla dzieci w wieku od jednego roku, do dwunastu lat. W moim sklepie miałam być oferowana odzież od polskiego producenta dla dzieci w każdym wieku. Jakość ubrań była bardzo dobra a ceny wyjątkowo atrakcyjne. Mogłam więc być pewna, że klienci mojego sklepu na pewno będą zadowoleni. Kiedy już byłam gotowa, to otworzyłam sklep. Pierwszą klientką oczywiście była moja siostra, która kupiła mnóstwo ubrań. Była z nich bardzo zadowolona i powiedziała, żebym zawsze od tego producenta zamawiała odzież dziecięcą, gdyż jest świetna. Klientów miałam dużo i sklep przynosił mi dochody na bardzo zadowalającym poziomie. 

Po niespełna kilku miesiącach poszerzyłam ofertę sklepu i zaczęłam sprzedawać jeszcze zabawki, na które także był dość duży popyt. Planuję jeszcze sprzedawać obuwie i jestem na etapie prowadzenia negocjacji z producentem, z którym chciałabym na stałe współpracować.