Paleta do konturowania na prezent

Coraz więcej producentów kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych zaczyna dbać o dobro zwierząt i przestaje używać składników pochodzenia zwierzęcego. Odchodzi się również od testowania kosmetyków na zwierzętach. Firmy, które nadal to praktykują zaczynają się coraz częściej spotykać z krytyką klientów.

Wegańskie kosmetyki jako idealny prezent

wege paleta do konturowania twarzyMoja przyjaciółka, która jest weganką obchodzi urodziny i postanowiłam sprawić jej jakiś wege prezent. Moim wyborem była wege paleta do konturowania twarzy oraz wege cienie do powiek. Skład kosmetyków jest przyjazny środowisku i nie przyczynia się do cierpienia zwierząt. Ponadto kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Zakupiona przeze mnie paleta składa się z 3 pudrów prasowanych. Jeden z nich to rozświetlacz, za pomocą którego można podkreślić atuty twarzy, następny to bronzer, który służy do modelowania twarzy. Ostatnim produktem jest róż, który nakłada się na policzki i nadaje on dziewczęcości i świeżości. Paleta ma wspaniałą konsystencję oraz podczas aplikacji produkty nie osypują się. Cienie mają świetne napigmentowanie i wspaniale się rozcierają. Można uzyskać niesamowity efekt podczas rozcierania. Ponadto są niezwykle trwałe i nie trzeba stosować pod nie specjalnej bazy. Kolory są intensywne i uzupełniają się nawzajem. Kosmetyki polecane są zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób początkujących, ponieważ praca z nimi jest niezwykle łatwa. Warto również zakupić wegańskie pędzle, które są niezwykle miękkie i wspaniale nabierają produkty.

Podarowana przeze mnie paletka oraz cienie sprawiły ogromną radość przyjaciółce. Poza świetnym napigmentowaniem produktów, ucieszył ją fakt, że produkty są przyjazne zwierzętom oraz środowisku. Opakowane zostały również w ekologiczne opakowania.