model zdalnie sterowany

Pomysł na prezent dla 30latka

Uroczystości to nieraz bardzo problematyczne chwile, zwłaszcza jeśli chodzi o kupowanie prezentów. Nieraz doskonale zna się osobę, którą chce się obdarować, a nie potrafi człowiek wymyślić, co można by mu kupić. Problematyczni w tej kwestii są zwłaszcza ludzie, którzy niczym specjalnie się nie interesują albo wszystko, co potrzebują, już mają. Mam nadzieję jednak, że poniższe pomysły będą stanowiły inspirację, jeżeli nie wiesz, co możesz kupić dla trzydziestolatka.

Echosondy wędkarskie dla faceta

połów z wykorzystaniem echosondy wędkarskiejJeśli jednak stać cię i myślisz o prezencie dla mężczyzny w kwiecie wieku, który on wykorzysta, to znajdziesz tutaj kilka podpowiedzi. Dla mężczyzn najlepsze są prezenty praktyczne i związane z technologią. Lubią oni bowiem rzeczy, których mogą często używać i ułatawiają im życie. Cieszą się także, kiedy mogą przetestować nową funkcjonalność. Czasami ciekawą ideą może być także zapewnienie facetowi niejako powrotu do dzieciństwa poprzez zapewnienie ciekawej rozrywki. Z pewnością większość z nich także to doceni. Pomysły na prezent:

 • zabawka zdalnie sterowana
 • gadżet do telefonu
 • wędka
 • torby fotograficzne
 • zegarek
 • części do motocykla
 • śmieszna koszulka
 • kuferek z narzędziami

Dobrze jest znać lepiej obdarowywaną osobę, aby wiedzieć czy woli właśnie prezenty praktyczne, czy takie, które zapewnią więcej wrażeń. Dzięki temu lepiej możesz trafić w jej gusta.

Słuchawki Bluetooth – bezprzewodowa funkcjonalność

bezprzewodowa słuchawkaJedną z możliwości wręczenia mężczyźnie ciekawego gadżetu jest zakup słuchawek Bluetooth. Dzięki nim żadne kabelki nie plączą się podczas słuchania. Można z nimi wygodnie uprawiać wysiłek fizyczny, na przykład bieganie. Nadają się także na co dzień. Polecane są szczególnie osobom, które chętnie korzystają ze smartfona i nie przykładają aż tak wielkiej wagi do jakości dźwięku. Dla fanów najwyższej jakości muzyki mogą się jednak nie sprawdzić, bo to w dużym stopniu zależy od modelu. Ciężko nieraz przewidzieć, który się sprawdzi nawet, jeżeli parametry są podane.

Helikoptery zdalnie sterowane – wycieczka do czasów dzieciństwa

helikopter zdalnie sterowanyPanowie nieraz lubią się pobawić. Służyć im do tego mogą profesjonalne zdalnie sterowane helikoptery. Nie jest to byle zabawka dla dzieci, ale całkiem solidny sprzęt, który pozwala na długie użytkowanie. Nie musi to być zresztą helikopter. Całkiem ciekawą opcją są także auta zdalnie sterowane. To już w zależności od tego, czym bardziej interesuje się mężczyzna. Nie będzie już musiał podbierać zabawek swojemu synowi. Takie modele są także świetnym pretekstem do spędzania dużej ilości wolnego czasu na świeżym powietrzu. Mam wrażenie, że ludzie czasami za bardzo się przejmują. Wiadomo, że nie chcemy dawać nikomu byle czego, ale nieraz przesadzamy z tą dbałością o przedmioty. Najważniejszy w obdarowywaniu jest przecież sam gest i to, że się o tej osobie myśli. Jeżeli nie stać cię na drogi prezent, to możesz nawet po prostu upiec solenizantowi pyszny tort albo wydziergać coś na drutach. Jeżeli osoba obdarowywana ma zdrowe podejście do tematu, to nawet znacznie bardziej ucieszy się, że włożyłeś serce w przygotowanie dla niej prezentu. Nie potrzeba, aby za każdym razem wydawać całą wypłatę na silnik elektryczny do łodzy czy inne nie wiadomo co. Najważniejsze są moim zdaniem dobre intencje i moment, kiedy dajemy, bo chcemy, a nie wtedy ktoś nas do tego przymusza. Dla tych bardziej praktycznych panów dobrym pomysłem może być kuferek z narzędziami. Trudno o coś bardziej przydatnego w domu. Dzięki solidnym narzędziom taki mężczyzna będzie mógł naprawić niejeden zepsuty element wystroju czy dokręcić luźny kran. Jeżeli solenizant nie lubi śmiesznych gadżetów albo nowinek technologicznych, to pewnie ucieszy się z takiego pomocnego prezentu.


Wartościowe źródła informacji związanych z tematem:

 • Igasklep.pl – sklep internetowy sprzedający auta i modele zdalnie sterowane
 • Wielkiszczupak.pl – sklep online oferujący echosonda wędkarska i sprzęt baofeng
 • Logo24.pl – serwis internetowy skierowany do mężczyzn

Podsumowanie

Nie da się wymyślić uniwersalnego prezentu dla każdego. Może właśnie w tym tkwi problem. Z reguły jednak wiadomo, jaki charakter ma obdarowywana osoba. To już może być niezłą podpowiedzią w momencie poszukiwania dla niej prezentu. Pamiętaj jednak, że przede wszystkim liczy się twój gest.