jazda autem sportowym jako prezent dla faceta

Pomysł na prezent dla niego

Zakup prezentu dla płci przeciwnej nigdy nie jest łatwym zadaniem. Najtrudniej jest, kiedy nie zna się tej osoby do końca dobrze. Wówczas problematyczne staje się ustalenie, co lubi i z czego może się ucieszyć. Kiedy jednak wiesz, że ma konkretne zainteresowania, to najprościej po prostu iść w tym kierunku. Dla fana motocykli na przykład sprawdzą sią wszelkiego rodzaju sprzęty do niego przydatne.

Prezent dla niego – kłopotliwa sprawa

jazda na torze jako prezent dla niegoDla kobiety, która nie zna się na motocyklach zakup prezentu z nimi związanego może być trudny. Nie wiadomo, co jest dobrej jakości, co się sprawdzi. Aby uniknąć problemu najłatwiej trochę to obejść i wybrać na prezent dla niego jazdę na torze. Na pewno ucieszy się z możliwości przejażdżki, a ty nie będziesz musiała dowiadywać się, co w świecie motocykli słychać. Jeśli jednak czujesz, że taka rozrywka go nie usatysfakcjonuje, to pomagam rozwiązać problem i podaję, jakie są możliwości zakupu rzeczy do motocykla. Niektóre z rzeczy, z których może ucieszyć się fan motocykla:

 • kask
 • plecak
 • nowe buty
 • rękawice
 • sakwa
 • alarm
 • firmowa bransoleta
 • koszulka z motocyklową grafiką
 • odporny telefon komórkowy
 • bagażnik
 • breloczek

Ostatnia opcja to trochę pójście na łatwiznę, ale jeżeli obawiasz się, że to, co wybierzesz niekoniecznie jemu też przypadnie do gustu, to ją wybierz. Przynajmniej będziesz miała pewność, że za podarowane pieniądze kupi sobie coś, z czego potem będzie chętnie korzystał. Lepiej, żeby wybrał sobie praktyczny prezent niż gdyby to, co kupisz miało leżeć i się tylko kurzyć. Jeżeli jednak mniej więcej orientujesz się, czego mu trzeba albo chcesz po prostu spróbować coś wybrać, to poniżej dzielę się przemyśleniami na temat wyboru kasku oraz plecaka.

Plecaki i kaski motocyklowe Nolan – klasa sama w sobie

kask motocyklowyJeżeli myślisz nad zakupem nowego kasku dla niego, to najlepiej wybierz firmę Nolan. Są to kaski szczękowe naprawdę wysokiej jakości. Świetnie chronią głowę, a ponadto posiadają dodatkowe funkcje. Niektóre mogą mieć nieparującą szybkę w środku. Chronią także przed promieniami słonecznymi. Podróż staje się więc bezpieczniejsza. Szybki kasku są bardzo odporne na zarysowania. Kask ma także dobrą wentylację. Wiele modeli jest zaprojektowanych tak, aby nadawały się do krótkich wycieczek, ale też dłuższych wyjazdów. Plecak motocyklowy różni się od zwykłego plecaka, używanego do chodzenia z nim na co dzień. Ten motocyklowy posiada specjalną konstrukcję, dzięki której dobrze trzyma się na plecach, mimo dużej prędkości. Poza tym ma zazwyczaj siatkę ochronną, która sprawia, że człowiek się tak bardzo nie poci. Niektóre mają także wmontowane rurki, żeby móc pić w trakcie jazdy. Plecaki te są zwykle bardzo pojemne. Są też odporne na wilgoć i stworzone z trwałych materiałów. Nieraz mają też pas biodrowy, by dokładniej przymocować go do ciała i by dzięki temu lepiej przylegał.

Buty i stelaże motocyklowe

motocyklista w butachJednym z dobrych pomysłów jest także zakup obuwia. Buty zawsze się przydają, a rozmiar stopy zazwyczaj się zna, więc zakup nie powinien być problematyczny. Oczywiście są dostępne różne modele butów motocyklowych. Warto poradzić się eksperta w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Ja jednak polecam buty Sidi. Świetnie się sprawdzają, mają antypoślizgową nakładkę, są ciepłe i bardzo trwałe. Stelaż motocyklowy to natomiast opcja zakupu prezentu, dla tych, którzy nie mają możliwości mocowania kufrów i bagaży. Dzięki tej instalacji będą już mogły myśleć o miejscu na swoje rzeczy. To bardzo funkcjonalna rzecz na motocyklu. Prezenty dla mężczyzny powinny być zaś użyteczne, bo oni często w tych kategoriach patrzą na świat.

 


Szczegółowe informacje dotyczące poruszanych zagadnień:

 • Prezentmotoryzacyjny.pl – strona internetowa z pomysłem na prezenty dla mężczyzny
 • Moto.pl – portal internetowy z wiadomościami i artykułami motoryzacyjnymi
 • MS Moto – sklep online sprzedający motocyklowe kaski nolan n86

Podsumowanie

Kobiety zwykle nie znają się za dobrze na męskich dziedzinach i odwrotnie. Dlatego zakup właściwego, cieszącego prezentu może być nieraz problematyczny. Trzeba jednak się starać. Można się zawsze poradzić innego mężczyzny lub poszukać informacji w Internecie. Warto także pytać w specjalistycznych sklepach, kiedy już zastanawiamy się nad wyborem konkretnej rzeczy.