Porównanie automatu do bramy i pracownika

Postępująca automatyzacja niesie ze sobą bardzo wiele pożytku dla współczesnego świata. Rów, który kiedyś kopany byłby przez dziesięć osób dziś kopie jedna osoba w  koparce. Dzięki temu pozostałe dziewięć osób może zająć się inną, przydatniejszą pracą na rzecz społeczeństwa.

Automat do bramy to spora oszczędność

automaty do bram z RadomiaPodobna sytuacja co w budownictwie ma miejsce na parkingach. Kiedyś przez całą dobę musiał na miejscu być obecny parkingowy, który pilnował samochodów, otwierał szlaban i wszystko tłumaczył. Prawda jest taka, że jest to jedno ze stanowisk, które z łatwością można zastąpić automatem. W pełni zautomatyzowany szlaban bez problemu pozwoli nam na znaczne ograniczenie kosztów. Podstawowym celem automatyzacji jest możliwość odejścia od zbyt dużej liczby zatrudnionych pracowników. Prawda jest taka, że stawka godzinowa mnożona przez 24 godziny to spory wydatek. Gdy dla porównania bierzemy automaty do bram z Radomia, koszty znacznie spadają. Oczywiście musimy zainwestować w porządny system, który będzie ten automat obsługiwał oraz postarać się o poinformowanie klientów o sposobie, w jaki to wszystko u nas funkcjonuje. Warto jest też nawiązać współpracę z firmą ochroniarską, która będzie wysyłała patrole w sytuacji, w której ktokolwiek będzie próbował ukraść lub uszkodzić stojące na parkingu samochody. Mimo wszystko jest to znacznie bardziej opłacalne niż utrzymywanie pracownika na etacie tylko i wyłącznie po to, by otwierał i zamykał szlaban za wjeżdżającymi i wyjeżdżającymi samochodami.

Automatyzacja przy bramach i na parkingach postępuje z każdym miesiącem. Coraz więcej firm odchodzi od zatrudniania parkingowych na rzecz sprawdzonych systemów i automatów. Jest to funkcjonalne i ekonomiczne – nie ma powodów, by się przed tym bronić.