Potrzebowałam etykiet samoprzylepnych

Zbliżał się dzień mojego ślubu. Dopracowaliśmy z narzeczonym ostatnie szczegóły uroczystości. Nie mieliśmy jeszcze kupionych etykietek na wódkę weselną. Szukaliśmy czegoś odpowiedniego po sklepach z dekoracjami ślubnymi, ale nic nam nie odpowiadało. W końcu doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie jak znajdziemy miejsce gdzie będziemy mogli wydrukować etykietki na butelki.

Gdzie wydrukować etykietę samoprzylepną?

etykiety samoprzylepne drukPoszukiwania miejsca, gdzie będziemy mogli to zrobić zaczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: etykiety samoprzylepne druk i zaczęliśmy przeglądać oferty. Znaleźliśmy w naszym mieście jedno ciekawe miejsce. Była to drukarnia, gdzie można było wydrukować etykiety samoprzylepne zaprojektowane według własnego projektu lub też można było skorzystać z gotowych wzorów i szablonów. Zdecydowaliśmy się wykonać własny projekt. Mogliśmy to zrobić od razu online i w ten sam sposób złożyć zamówienie. Wybraliśmy etykiety na kredowym, błyszczącym papierze. Jednakże mieliśmy do wyboru wiele opcji jeśli chodzi o jakość papieru. Etykiety, szczególnie jeśli zamawiało się większe ilości na raz, były bardzo tanie. Złożyliśmy zamówienie i już kilka dni później odebraliśmy etykiety z drukarni. Były bardzo dobrej jakości. Wydruk był wyrazisty, kolory żywe, a napis nie rozmazany. Klej bardzo dobrze chwytał i bez problemu przykleił się do butelek.

Byliśmy z tych etykiet samoprzylepnych bardzo zadowoleni. Były trwałe i wytrzymałe, a do tego bardzo dobrze wykonane. Widać było, że płacimy za wysoką jakość. Warstwa samoprzylepna była tak wykonana, że trzymała się różnych tworzyw, nie tylko szkła ale także drewna czy plastiku. W dodatku udało nam się zaprojektować i wydrukować nasze etykiety w bardzo przystępnej, niskiej cenie.