Potrzebowałam prawnika z Gdyni

Od dłuższego czasu miałam problemy z moim byłym mężem, który nie płacił mi zasądzonych alimentów. Długo zastanawiałam się, co mogę z tym zrobić. Wiedziałam, że założenie sprawy sądowej to ostateczność i powinnam najpierw mieć dowody, że faktycznie “miga się” on zapłaty należnych mi pieniędzy, chociaż stać go na ich płacenia. Nie wiedziałam jednak, jakie dowody byłyby wystarczające.

Gdzie w Gdyni znajdę rzetelnego prawnika?

rzetelne doradztwo prawne w gdyniPrzyjaciółka podpowiedziała mi, abym udała się do rzetelnego prawnika, który mi odpowiednio doradzi, co powinnam teraz zrobić. Zależało mi na znalezieniu kogoś naprawdę doświadczonego, kto nie tylko przytoczy mi odpowiednie artykuły prawne, ale także wytłumaczy, krok po kroku co powinnam zrobić. Na szczęście znalezienie odpowiedniej osoby, nie było takie trudne, jak początkowo myślałam. Bez problemu udało mi się znaleźć zaufanego prawnika, który oferował między innymi rzetelne doradztwo prawne w Gdyni. Jego kancelaria znajdowała się praktycznie w samym centrum Gdyni, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam żadnych problemów z tym, żeby tam trafić. Już po pierwszym spotkaniu, odniosłam bardzo dobre wrażenie. Ten prawnik okazał się nie tylko kompetentny i doświadczony, ale także rzetelny i cierpliwy. Wszystko mi wytłumaczył i podpowiedział konkretne rozwiązania. Dzięki temu od razu wiedziałam, co powinnam teraz zrobić.

Okazało się, że ten prawnik może również zostać moim pełnomocnikiem, dzięki czemu nie będę musiała samodzielnie zajmować się tworzeniem wszelkich pism procesowych i wysyłam odpowiedniej dokumentacji do sądu. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie miałam czasu ani dostatecznej wiedzy, dzięki której mogłabym zająć się tym w pełni samodzielnie. Byłam bardzo zadowolona z jego usług.