Prosta w użyciu farba od Annie Sloan

Kiedy uznamy, iż nasze meble nie mają wyrazu i nieco się nam znudziły pod względem kolorystyki nie warto ich wyrzucać. Możemy zakupić rewelacyjne farby, które sprawią, iż mebel nabierze świeżego wyglądu przy niewielkim nakładzie pracy. Te farby opracowała Annie Sloan, dzięki którym od 1990 roku z łatwością zdobimy i malujemy meble.

Dekoracja i malowanie farbą po meblach

farby annie sloanNiezależnie czy jest to stare, czy nowe drewno albo metal, cement bądź cegła i chcemy je odnowić warto zwrócić uwagę na farby Annie Sloan. Są one bardzo uniwersalne oraz banalnie łatwe w użytkowaniu. Nie musimy już gruntować ani szlifować naszego mebla, abyśmy mogli zmienić mu kolor bądź dodać kilka naszych autorskich wzorów. Wystarczy farba Chalk Paint, którą nałożymy rano na nasz mebel, następnie wywoskujemy, a wieczorem będzie ponownie gotowy do użytku. Warto też zwrócić uwagę na piękne wykończenie, gdyż jest ono ultramatowe oraz aksamitne w dotyku. To doda oryginalnego wyglądu naszej komodzie, szafie, a także wieszakowi czy cegłom na korytarzu. Nie zapominajmy też o tym, iż w kolekcji farb jest aż 44 kolorów, dzięki czemu wybierzemy idealnie pasująca nam paletę. Kolory również można wymieszać, aby uzyskać naprawdę ciekawe i niespotykane kolory. Warto pomyśleć o farbach od Annie Sloan, gdyż to porządny produkt, który ułatwi nam zmianę mebli w ładniejsze i nowsze modele przy niewielkich nakładach finansowych.

Szukając farb, dzięki którym w prosty i przyjemny sposób odmalujemy nasze stare meble, które się nam już znudził, warto zwrócić uwagę na produkty od Annie Sloan. Dzięki niej na rynku mamy od około 30 lat wysokiej jakości produkt ułatwiający zmianę koloru naszych starych mebli. Warto zainteresować się tymi produktami i przejrzeć ofertę sklepu Annie.