Przejście na dietę odchudzającą

Jestem osobą, która niestety dużo waży. Moja siostra, która się trochę o mnie martwi doradziła mi, abym udała się do dietetyczki, która doradzi mi jak zdrowo jeść i co pić, by schudnąć. Postanowiłam, że tam się wybiorę. W końcu muszę coś ze sobą zrobić, by już tak nie wyglądać. Wizytę mam już jutro i nie mogę się doczekać.

Picie soku jabłkowego na odchudzanie

sok jabłkowy - dieta odchudzającaPrzyszedł dzień wizyty. Trochę się stresuję. Nie jestem przygotowana na spożywanie zdrowych produktów, bo muszę się przyznać, że jestem małym łakomczuszkiem, który uwielbia słodycze i niezdrowe przekąski. Pojechałam jednak do tej dietetyczki. Porobiła mi wszelkiego rodzaju badania, by móc doradzić mi jakie produkty powinnam jeść, a jakie nie. Zapytałam się, co powinnam jeść, aby trochę schudnąć. Powiedziała mi, że da mi konkretną rozpiskę, ale doradziła mi jeszcze jedną rzecz. Oczywiście najważniejszy jest ruch, bo bez tego zdrowe odżywianie na nic się zda. Zaproponowała jeszcze abym piła dużo soku jabłkowego, który podobno ma działanie odchudzające. Pomyślałam: sok jabłkowy – dieta odchudzająca, to może być coś dla mnie, ponieważ bardzo lubię pić sok jabłkowy. Wyszłam od dietetyczki bardzo zadowolona. Kupiłam sok jabłkowy, który mi poleciła i zaczęłam go codziennie pić. Bardzo mi smakował, po tygodniu zauważyłam, że schudłam dwa kilogramy. Uznałam, że ten sok zdziała cuda i nie myliłam się, ponieważ po kilku tygodniach schudłam kolejne dziesięć kilogramów.

Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że soki owocowe, w tym przede wszystkim jabłkowy, może spowodować tracenie wagi. Jak się okazało jest to możliwe. Nie dość, że sok jest przepyszny, to jeszcze na dodatek zaczęłam szybko chudnąć. To są dwie korzyści w jednym. Jestem bardzo zadowolona, że postanowiłam wybrać się do dietetyczki, która dobrze mi doradziła z dietą.