Przewóz osób busami

Połączenia autobusowe z dużych polskich miast do Belgii to już tak naprawdę standard w przewozach osób. Wszystkie duże miasta w Polsce posiadają cykliczne połączenia do belgijskich miast. Połączenia autobusowe z Polski do Belgii są realizowane głównie przez prywatnych przewoźników. Z Rzeszowa można dojechać do kilku miast w Belgii.

Busy z Rzeszowa do Belgii

busy rzeszów belgiaRzeszów posiada połączenia cykliczne do kilku belgijskich miast. Najwięcej połączeń autobusowych jest do Brukseli. Z Rzeszowa można także dojechać do Antwerpii, Brugii, Gandawy. Z Rzeszowa busy do Brukseli odjeżdżają trzy razy na dobę. Pierwszy bus odjeżdża o szóstej rano, drugi o dwunastej, a trzeci o godzinie dwudziestej. W okresie letnim bus odjeżdża także wieczorem o pierwszej w nocy. Busy Rzeszów Belgia odjeżdżają z dworca kolejowego. Bilety na busy do Belgii można kupić przez internet na stronach internetowych przewoźników lub bezpośrednio przed wyjazdem u kierowcy. Warto jednak wcześniej kupić bilet przez internet, ponieważ taki bilet jest tańszy. Wielu przewoźników stosuje taką politykę cenową, że bilet kupowany na długi czas przed wyjazdem jest znacznie tańszy. U niektórych przewoźników bilet kupowany bezpośrednio przed wyjazdem u kierowcy w busie jest nawet o 20% droższy niż bilet zarezerwowany przez internet. Przewoźnicy organizujący transport osobowy z Rzeszowa do Belgii bardzo dbają o komfort swoich pasażerów. W wielu busach jest telewizor oraz internet wi-fi. Pasażerowie mogą podczas podróży oglądać telewizję lub korzystać ze swoich smartfonów lub laptopów.

Aby organizować międzynarodowy transport osobowy trzeba mieć licencję oraz ubezpieczenie OC. Firmy organizujące międzynarodowy transport osób bardzo dużo inwestują w tabor. Nowoczesne busy którymi można wygodnie odbyć podróż do Belgii to standard wśród polskich przewoźników organizujących przewozy z Rzeszowa do belgijskich miast.