Ręczniki dziecięce na kolonię

 

W tym roku moja córka Gabrysia była na swojej pierwszej kolonii nad morzem. Początkowo bardzo nie chciała na nią jechać i byłam już bliska wypisania jej z wycieczki. Na szczęście jednak ostatecznie pojechała na tę kolonię i bawiła się bardzo dobrze. Przed kolonią musiałam kupić jej kilka najpotrzebniejszych rzeczy.

Disnejowski ręcznik bardzo spodobał się córce

ręcznik dziecięcy DisneyMoja córka bardzo lubi bajki Disneya i ma dużo gadżetów z tych animacji w domu. Dlatego postanowiłam kupić jej na kolonię jakieś rzeczy, które będą jej się dobrze kojarzyć, i których będzie używać z przyjemnością. Kupiłam dla mojej córeczki Gabrysi m.in. ręcznik dziecięcy Disney przedstawiający Annę, jej ulubioną bohaterkę bajki pt. “Kraina Lodu” oraz piżamę z Myszką Minnie, którą również bardzo lubi i ma np. tornister do szkoły z jej podobizną. Kiedy córka zobaczyła ręcznik, który jej kupiłam była po prostu zachwycona. Stwierdziła nawet, że nie potrzebuje żadnych innych ręczników, bo i tak będzie ich używać. Niestety nie udało jej się mnie przekonać żebym rzeczywiście nie spakowała jej innych ręczników. Muszę przyznać, że kupiony przeze mnie ręcznik był bardzo dobrze wykonany. W dotyku jest bardzo miękki ale jednocześnie widać po nim to, że jest solidnie wykonany. Nadruk z postacią z bajki jest bardzo wyraźny, a jego kolory są bardzo naturalne. Po praniu z ręcznikiem nic złego się nie stało.

Córka wróciła z kolonii naprawdę zadowolona i szczęśliwa, że jednak zdecydowała się na ten wyjazd. W czasie wakacji nad morzem poznała nowe, naprawdę fajne koleżanki i nauczyła się lepiej integrować z innymi dziećmi. Bardzo mnie to cieszy. Mówiła mi, że w czasie kolonii zwiedzali też dużo ciekawych miejsc i w ogóle się nie nudziła. Rzeczy kupione przeze mnie bardzo jej się przydały i wszystkich chętnie używała.