Różne cuda do dekoracji

 

Bardzo lubię robić sobie paznokcie. Sobie, swojej mamie, siostrze. To czas dla mnie, kiedy mam czas na relaks. Bardzo mnie to uspokaja. Muszę też nieskromnie przyznać, że naprawdę mi to bardzo dobrze wychodzi. Przykładam do tego ogromną wagę. Wykonuje wszystko bardzo starannie. Zbliżały się moje urodziny i po cichu liczyłam, że rodzice sprezentują mi moje małe marzenie. 

Dekoracje żelowych paznokci

paznokcie żelowe - akcesoria do dekoracjiDostałam od rodziców dokładnie to, co chciałam – lampę do robienia paznokci. Jak rozpakowałam prezent, to aż skakałam ze szczęścia. Moja mała, wymarzona lampa. Już od dłuższego czasu mówiłam rodzicom, że bardzo bym coś takiego chciała i że sprawiłoby mi to ogromną radość. Cieszę się, że mnie uważnie słuchali i kupili dokładnie taką, jak chciałam. Ja miałam odłożonych trochę pieniędzy i postanowiłam, że dokupię sobie wszelkie akcesoria. Wpisałam w wyszukiwarkę ”paznokcie żelowe – akcesoria do dekoracji”. Znalazłam stronę, która oferowała wysokiej jakości produkty. Całkiem znana marka, więc miałam pewność, że artykuły są na wysokim poziomie. Ceny też były bardzo przystępne i dużo niższe, jak w stacjonarnym punkcie. Kupiłam przeróżne rzeczy, takie jak mieniący się brokat, wodne naklejki w różne wzory – kwiaty, ryby, gwiazdy, zwierzęta. Mnóstwo faktur i naprawdę spory wybór. Od razu złożyłam zamówienie, które obejmowało naprawdę sporo pozycji, jednak kwota do zapłaty nie była wcale taka duża.

Nie mogłam się już doczekać, jak kurier zapuka do drzwi z moim zamówieniem. Kiedy otworzyłam pudełko, to zakochałam się z miejsca we wszystkim, co tam było. Miałam cały zestaw i mogłam teraz robić paznokcie z prawdziwego zdarzenia. Od razu zaczęłam to wszystko testować, robiąc nowy manicure mojej mamie. Bardzo jej przypadło to do gustu i nawet nie wiedziała, że teraz można kupić takie cuda.