Siłownie zewnętrzne górą!

Często jestem tak zabiegana, że nie mam czasu, aby się wybrać na siłkę, która jest niestety kawałek ode mnie. Na szczęście tuż obok mojego miejsca zamieszkania, mam mały park, a w nim to, czego potrzebuję, by trochę poćwiczyć.

Siłownia zewnętrzna? Tylko zamówiona u polecanego producenta

siłownie zewnętrzne - polecany producentMieszkańcy naszej dzielnicy na zebraniu podsunęli pomysł na zrobienie siłowni zewnętrznej w naszym osiedlowym parku. Administracja obiecała rozeznać się w temacie, bo, jak wiadomo, takie przedsięwzięcie wymaga zazwyczaj dużego nakładu finansowego. Jednak okazało się, że jeśli wybierzemy tylko te maszyny, na które jest największe zapotrzebowanie, to koszt nie będzie wysoki. Zrobiliśmy głosowanie i wybraliśmy trzy maszyny, na które dostaliśmy dofinansowanie. Jeśli chodzi o siłownie zewnętrzne – polecany producent to ten, który współpracuje z samorządami, spółdzielniami czy wspólnotami mieszkaniowymi czy też fundacjami. Dobry producent bierze udział w dużych projektach, a jego sprzęt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, jakie panują w naszym kraju, jest dobrej jakości i nie wymaga ciągłych napraw. Zdecydowaliśmy się na współpracę z czołowym producentem siłowni zewnętrznych, którego sprzęt widzieliśmy już w innych częściach miasta i który zaproponował nam bardzo dobre warunki. Kilku naszych przedstawicieli nawet pojechało do sklepu, mogło wypróbować maszyny i skorzystać z porad profesjonalisty. Po podjęciu decyzji na naszym osiedlu pojawiła sie siłownia, z której korzysta coraz więcej osób.

Na naszej osiedlowej siłowni spotkałam już wiele osób, które tak jak ja kochają ćwiczenia na świeżym powietrzu. Często umawiamy się na wspólne ćwiczenia, dużo rozmawiamy, dzielimy się naszymi osiągnięciami i porażkami.