Skorzystałam z profesjonalnych usług elektrycznych

 

Kilka dni temu, kiedy włączałam telewizor, bezpieczniki wystrzeliły i prąd w całym mieszkaniu został natychmiast wyłączony. Wczoraj taka sama sytuacja zdarzyła się, kiedy włączyłam pralkę oraz czajnik elektryczny. Doszłam do wniosku, że powoli staje się to niebezpieczne. Potrzebowałam pomocy elektryka, ponieważ obawiałam się, że usterka w instalacji elektrycznej może być poważna.

Kto w Tczewie zajmuje się usługami elektrycznymi?

profesjonalne usługi elektryczne w tczewieDotychczas nie miałam żadnych problemów ze światłem w mieszkaniu, dlatego nie miałam namiarów na żadnego zaufanego elektryka. W pierwszym odruchu zadzwoniłam więc do mojego ojca i zapytałam, czy mógłby mi kogoś polecić. Dał mi on numer telefonu do osoby, która oferuje profesjonalne usługi elektryczne w Tczewie. W tej miejscowości już od wielu lat elektryk ten świadczy usługi elektryczne oraz zajmuje się przeprowadzaniem audytów energetycznych dla osób prywatnych i firm. Co istotne za dojazd do klienta mieszkającego w Tczewie nie pobiera on żadnych dodatkowych opłat, natomiast same ceny usług są naprawdę przystępne. Wobec tego zdecydowałam się dłużej nie wahać i od razu po niego zadzwoniłam. Bardzo się ucieszyłam, gdy okazało się, że ma on także szybkie terminy i może zjawić się u mnie w mieszkaniu jeszcze tego samego dnia. Już po niespełna godzinie przyjechał i od razu zabrał się za sprawdzenie instalacji elektrycznej.

Po sprawdzeniu bezpieczników oraz gniazdek okazało się, że jedno z nich powoduje zwarcie, którego konsekwencją jest wyłączanie się bezpieczników. Usterka chociaż była uciążliwa okazała się naprawdę drobna i dało się nią bardzo szybko naprawić. Byłam bardzo zadowolona z tego, że elektryk był przygotowany na taką ewentualność i od razu dokonał naprawy za pomocą profesjonalnego sprzętu.