Skuteczne leczenie hipnozą

Coraz większym powodzeniem i zainteresowaniem cieszą się naturalne metody lecznicze i terapeutyczne. Nie stanowią one żadnej konkurencji dla tradycyjnych metod leczenia, lecz idealnie je uzupełniają i wspomagają. Oczywiście mają również swoich przeciwników, ale są to metody sprawdzone i potwierdzone. oraz polecane nawet przez lekarzy specjalistów.

Polecany gabinet leczenia hipnozą

profesjonalna hipnoza regresyjnaNaturalne metody terapeutyczne wywodzą się z medycyny ludowej. Przez dziesięciolecia były stosowane i przynosiły bardzo dobre efekty co zostało potwierdzone. Hitem ostatnich lat stała się profesjonalna hipnoza regresyjna. Metoda ta może budzić sporo kontrowersji ze względu na to, że wola usypianego jest podporządkowana woli usypiającego. Nic bardziej mylnego przez cały czas trwania seansu osoba zahipnotyzowana zachowuje pełną samokontrolę. Jak sama nazwa na to wskazuje regresja to powrót do przeszłości, czyli idąc tym śladem hipnoza regresyjna pozwala na przypomnienie sobie minionych wydarzeń. Poddając się takiemu zabiegowi docieramy pamięcią do źródła problemu, analizujemy go i uczymy się go zrozumieć, oraz poradzić sobie z konsekwencjami których stał się przyczyną. Jest to naturalny i bezpieczny sposób leczenia różnych dolegliwości. Przy dobrej współpracy u około osiemdziesięciu procent pacjentów dochodzi do poprawy stanu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Hipnoza to proces terapeutyczny pozwalający na pozbycie się problemu. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla organizmu i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania, a po jej zakończeniu spokojnie możemy wrócić do wykonywania codziennych obowiązków. Jeden seans trwa około dwóch godzin, prowadzi go doświadczony i godny zaufania hipnoterapeuta.