Sprawiłam sobie płynną pomadkę do ust

Nie używam ani podkładu, ani różu do policzków. Za to uwielbiam podkreślać swoje usta, które są pełne i kształtne. Do makijażu wystarczy mi porządny tusz do rzęs i pomadka. Mam w domu chyba wszystkie kolory pomadek, jakie dostępne są na rynku.

Dzięki płynnej pomadce moje usta są wciąż nawilżone

płynne pomadki do ustKiedy wracałam w piątek z pracy to nabrałam ochoty na odwiedzenie nowego sklepu z kosmetykami, który jest na naszym osiedlu. Nie byłam tak jeszcze a ciekawiło mi co takiego mają. Podobno można kupić tam sporo unikalnych i bardzo dobrych kosmetyków. Naturalnie swoje kroki od razu skierowałam do miejsca gdzie są pomadki i błyszczyki do ust. Na półce zauważyłam płynne pomadki do ust, których wcześniej jeszcze nigdy nie używałam. Zaciekawiła mnie ta oferta i poprosiłam ekspedientkę o więcej informacji. Wyjaśniła mi jaki skład posiadają owe płynne pomadki do ust i jak należy je aplikować. Mogłam skorzystać nawet z testera i to uczyniłam. Nie kupowałam tego dnia nic, ponieważ chciałam sprawdzić czy pomadka będzie mi odpowiadała. Utrzymała się na ustach przez całą resztę dnia a na dodatek były one przez cały czas nawilżone. Efekt był dla mnie wyjątkowo zadowalający i następnego dnia z samego rana wróciłam tam, by kupić płynne pomadki do ust w różnych kolorach. Moje usta wyglądają o niebo lepiej i zamierzam już tylko takich pomadek używać. Kupiłam kilkanaście sztuk, ponieważ wszystkie kolory były cudowne i nie było możliwości, żebym ograniczyła się do zaledwie kilku sztuk. Wyszłam zadowolona.

Od tamtego czasu używam tylko takich pomadek i jestem cały czas zadowolona z efektów. Kolor utrzymuje się na ustach cały dzień mimo, iż piję kawę czy jem posiłki. To jest produkt wręcz stworzony dla mnie i cieszę się, że wtedy weszłam do tego sklepu.