Świetny jubiler w Toruniu

Podobno nic nie potrafi tak poprawić kobiecie nastroju jak zakupy. No tak, było w tym wiele prawdy. Miałam okazję się niebawem o tym przekonać. Pokłóciłam się z moją najlepszą przyjaciółką, chłopak mnie zostawił i myślałam, że prędko się z tego załamania w jakie wpadłam nie podniosę. Jednak postanowiłam wybrać się na zakupy, sprawdzić, czy rzeczywiście to zadziała na humor.

Poprawa nastroju u jubilera

jubiler w toruniuJednak nie planowałam kupować ciuchów. W moich planach był jubiler w Toruniu, do którego kiedyś często chodziłam. Zawsze miał coś ciekawego. Zazwyczaj wybierałam srebrne ozdoby, jednak kiedyś kupiłam też wisiorek ze złota, taki cieniutki. Noszę go do dziś i dobrze mi służy. Teraz postanowiłam kupić sobie kolczyki. Jedną parę do uszu i kolczyk do pępka. Wiem, że teraz już mało osób ma kolczyk w pępku, jednak ja swojego nigdy nie wyjmę, bo bardzo podoba mi się ozdoba w tym miejscu. Wybrałam sobie gablotkę ze srebrnymi kolczykami i zaczęłam się przyglądać asortymentowi. Miła ekspedientka przynosiła mi jeszcze inne modele, żebym miała większy wybór i więcej do rozmyślania. Doradzała mi cały czas i mówiła, w których jest mi bardziej do twarzy. Nie musiałam zabierać ze sobą przyjaciółki, żeby ktoś mi porządnie doradził. Pani naprawdę bardzo rzetelnie mi o wszystkim mówiła i dobrze wykonywała swoją pracę. Czułam się tam, jakbym była gwiazdą. Wybrałam kolczyki z białymi oczkami, żeby pasowały mi do wszystkiego. I mój nastrój od razu się poprawił i zaczęłam się uśmiechać, o dziwo.

Jednak należę do grona kobiet, którym zakupy poprawiają humor. Ucieszyło mnie to, bo chociaż na jakiś czas zapomniałam o swoich problemach. No a kolczyki będą mi na pewno długo służyły, bo są bardzo trwałe i wytrzymałe. Zabiorę je na następną zabawę w klubie.