Szybkie autko na akumulator

 

W przypadku dzieci, najważniejsze jest ich bezpieczeństwo, dlatego też wszystko co im dajemy, musi być dobrze sprawdzone. Jeżeli kupujemy rowerek, czy samochodzik, to musi być dostosowany do wieku malucha, bo może sobie nim wyrządzić krzywdę.

Jak szybko jeżdżą samochody na akumulator?

szybkie auta na akumulator dla dzieci dwuosoboweChyba każde dziecko lubi jeździć na rowerze czy hulajnodze, bo dają dużo swobody. Są świetną alternatywą dla klasycznych pieszych spacerów z rodziną. Jednak jest jeszcze jeden sprzęt, który zapewni dzieciom wiele frajdy. Są to szybkie auta na akumulator dla dzieci dwuosobowe, które są przeznaczone dla maluchów od trzeciego roku życia. Jeżeli konkretny model jest wyposażony w zdalnie sterowany pilot, to mogą w nim jeździć także młodsze dzieci, ponieważ rodzice będą za nie kierować pojazdem. Wewnątrz samochodziku znajdziemy dwa oddzielne fotele dla kierowcy i pasażera, które są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu, dzieci nie wypadną z pojazdu nawet kiedy gwałtownie zahamują czy zderzą się z jakąś przeszkodą. Większość dwuosobowych modeli jest w formie sedanów bez dachu, ponieważ są najczęściej wybierane przez klientów. Można nimi jeździć po alejkach, chodnikach czy po ubitej ścieżce. Chcąc jeździć po trawie lub nierównym podłożu, lepiej kupić dla dziecka autko terenowe z licencją. Samochody na akumulator mogą rozwijać prędkość od dwóch do nawet pięciu kilometrów na godzinę, więc nie są to duże prędkości, ale wymagają opanowania pojazdu za pomocą kierownicy i pedału gazu i hamulca.

Ceny takich samochodzików są mocno zróżnicowane ze względu na producenta, model, wyposażenie czy ilość osób jakie mogą w nich jeździć. Z pewnością za średniej klasy model autka trzeba zapłacić kilkaset złotych, choć najtańsze kosztują około dwustu złotych.