Tanie ładne zaproszenia

Planowałam razem z narzeczonym nasz najważniejszy dzień w życiu. Mianowicie planowaliśmy ślub i huczne wesele. Zawsze oboje chcieliśmy mieć duże wesele na całą rodzinę i znajomych. Oczywiście takie rzeczy nie są tanie, dlatego też szukaliśmy oszczędności wszędzie, gdzie to było możliwe i nawet nam się to udawało.

Rustykalne zaproszenia na zamówienie

zaproszenia ślubne rustykalne tanioOczywistym było dla nas to, że nie będziemy oszczędzać na obrączkach czy sali weselnej. To chcieliśmy mieć naprawdę w górnej półki wiec trzeba było szukać oszczędności gdzie indziej. Wpadłam na pomysł, że zaoszczędzimy na dekoracjach sali, miały być w stylu rustykalnym więc większość rzeczy mogłam zrobić sama z narzeczonym albo przyjaciółkami. O to się przestałam martwić jak już większość rzeczy miałam dobrze przemyślanych. Przypomniało mi się o jednej rzeczy mianowicie były to zaproszenia, zaproszenia ślubne rustykalne tanio, ale naprawdę bardzo tanie. Nie było już funduszy na drogie zaproszenia a nawet gdyby były to nie było sensu je wydawać na taką błahą rzecz. Zaczęłam poszukiwania takich tanich zaproszeń dlatego że nie umiałam zrobić ich ładnie sama. Na całe szczęście dość szybko znalazłam takie klasyczne rustykalne zaproszenia. Nie były drogie, od razu miały być wypisane dane gości wiec nie musiałam się niczym martwić. Tylko sprawdzić czy nie ma żadnego błędu. Zamówiłam wyliczoną ilość sztuk z danymi i pięć zapasowych niewypisanych dlatego że wolałam mieć chociaż małe zabezpieczenie, gdyby jakiś błąd mi uciekł w trakcie zamawiania.

Nawet nie czekałam na zaproszenia długo. Przyszły po około dwóch tygodniach. Byłam zadowolona nawet w gratisie dostałam do każdego zaproszenia krówkę z datą ślubu. Planowałam postawić je w misce na głównym stole tak żeby każdy mógł sobie zabrać i zjeść.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi