W poszukiwaniu towarów w niskiej cenie

Są wśród nas zakupoholicy, którzy nie stronią od tanich zakupów. Są również amatorzy promocji i zakupowych okazji. Jedni i drudzy niecierpliwie czekają na jesienne i wiosenne wyprzedaże zwane po angielsku „sale”, organizowane w centrach i galeriach handlowych. Zainteresowani klienci, z wielogodzinnym wyprzedzeniem, gromadzą się przed tymi świątyniami handlu, aby w godzinę otwarcia ruszyć szturmem do stoisk.

Czy znajdą się tu również walizki?

Puccini walizki w niskiej cenieAby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba spenetrować całą galerię, bo nie wiadomo, gdzie mogą być sprzedawane. W najbardziej wyeksponowanych miejscach prezentowana jest odzież damska i męska. W zależności od sezonu wyprzedaży, są to albo letnie kolekcje, albo zimowe okrycia. Następnie można szukać odpowiednich rozmiarów buty. Kolejne stoiska oferują różnego rodzaju garderobiane dodatki; szaliki, apaszki, czapki, kapelusze, rękawiczki, a także rajstopy, pończochy, skarpety i podkolanówki. W sąsiedztwie można znaleźć bieliznę dzienną i nocną; damską i męską. Stąd już tylko krok do stoiska bogatego w kosmetyki. Wreszcie zmęczony klient dociera do miejsca, w którym znajduje, obok toreb i torebek, Puccini walizki w niskiej cenie. Walizki są w różnych rozmiarach i kolorach. To najważniejszy moment w zakupowej wyprawie. Wywalczone i zdobyte, w dużej ilości towary, muszą znaleźć się w domu kupującego.

Nie ważne, czy nabywca je potrzebuje i czy są w odpowiednim rozmiarze. Nie ma to żadnego znaczenia. To jest łup wyniesiony z wyprzedaży i trofeum to musi wyjechać w wyprzedażowej walizce. Jeśli walizka jest znanej marki, to sukces większy. Nabywca rozkoszuje się swymi zdobyczami i czeka na następne „sale”, aby dalej gromadzić zbędne rzeczy, kupione po okazyjnych cenach, ale w markowych sklepach.