Wynająłem lokal właścicielowi drukarni

Byłem właścicielem lokalu na obrzeżach miasta i go wynajmowałem. Uznałem, że tego był o wiele lepszy zysk niż jakbym go sprzedał. Ostatnio lokal mi się zwolnił i umieściłem ogłoszenie wynajmu. Szybko znalazłem zainteresowanego jego wynajęciem.

Przystosowanie lokalu dla potrzeb drukarni

drukarnia offsetowa w krakowieSwoją siedzibę chciała otworzyć drukarnia offsetowa w krakowie i jej właściciel odpowiedział na moją ofertę. Lokal mu odpowiadał i chciał go jeszcze osobiście obejrzeć. Kiedy dojechaliśmy na miejsce okazało się jednak, że nie było zbyt wiele miejsca na maszyny i postanowiliśmy poszukać jakiegoś kompromisu. Drukarnia, która miała tutaj urzędować posiadała mnóstwo różnych drukarek i właściciel cały sprzęt chciał trzymać w jednym pomieszczeniu. Zaoferowałem mu, że można zburzyć jedną ze ścian i dzięki temu zyska się większą powierzchnię. Zależało mi, ażeby wynająć ten lokal, ponieważ zawołałem dość wysoką cenę, która temu człowiekowi odpowiadała. Byłem wstanie dokonać tego typu inwestycji. Zgodził się na takie rozwiązanie i podpisaliśmy umowę. Przy okazji go zapytałem czym dokładnie jego drukarnia się zajmuje i dostałem bardzo wyczerpującą odpowiedź. Oferowali wysoką jakość druku rolowego, arkuszowego czy nawet cyfrowego. Właściciel drukarni przy okazji pochwalił mi się od jakich ludzi otrzymuje zlecenia i przyznam, że byłem pod ogromnym wrażeniem. Długo rozmawialiśmy i nawet polubiłem od razu tego człowieka. Wiedziałem, że był uczciwy i spokojnie mogłem mu wynająć długoterminowo lokal.

Po zburzeniu ściany wykonałem jeszcze remont co zaskoczyło właściciela drukarni, ponieważ nic na ten temat nie mówiłem. To była miła niespodzianka. Ceniłem rzetelnych kontrahentów a ten człowiek właśnie taki był. W końcu posiadał jedną z największych drukarni.