Zlecenie na montaż paneli u sąsiada

Ostatnio mój mąż dostał dodatkowe pieniądze. Zdobył je ponieważ zna się na układaniu paneli. Nasz sąsiad remontował sobie pokój i zdecydował się położyć na podłodze panele. Ale tak sam nie potrafił ich zamontować i nie chciał wynajmować jakieś firmy do tego montażu. Ale bardzo chętnie zaproponował tą robotę mojemu mężowi.

Sąsiedzka pomoc w układaniu paneli

montaż paneli toruńMąż oczywiście zgodził się na to. Taki łatwy zarobek nie prędko może się trafić. On nie lubi siedzieć z założonymi rękoma. W tygodniu pracuje i nie za bardzo ma czas i siłę. Ale za to w sobotę bardzo chętnie się tym zajął. Za całość roboty mąż dostał czterysta złotych. Ja uważam, że to bardzo dużo. Nie chodzi tutaj o położenie paneli na małej powierzchni, tylko na bardzo dużej. W dodatku sąsiad był gotowy dać te czterysta złotych jak mój mąż wyrobi się w jeden dzień. Jest ambitny i na szczęście mu się to udało. Montaż paneli toruń dla osoby, która kiedyś to robiła nie jest trudna. Przecież mąż u nas kładł takie panele w salonie. Dlatego teraz wiedział co robić. Trzeba korzystać ile się da z takich okazji dorobienia sobie do podstawowej pensji. Może jeszcze sąsiad coś zaproponuje do roboty. Podobno ma tam jeszcze troche remontu. Może mąż już nie dostanie tak dużo, ale chyba warto zrobić coś dla stu złotych. Dwie godziny pracy i stówka w kieszeni. Ale jak to będą drobne prace, to mąż raczej nic nie będzie za to chciał. Zrobi to w ramach przysługi sąsiedzkiej. Ale jak prace będą wymagały większej pracy i wysiłku to sąsiad będzie musiał coś zapłacić. Mąż mówił, że sąsiad kupił sobie takie jasne, wąskie panele. Po ich położeniu podobno bardzo ładnie wyglądały. To był drugi raz jak mąż montował panele. Za pierwszym razem robił to u nas w salonie, a teraz u sąsiada. Ale jak po takim czasie pamięta jak to zrobić. Jestem pełna podziwu dla niego. 

Sąsiad poprosił męża, by ten pomógł mu przy zakładaniu paneli w jego domu. Oczywiście prace miały zostać wykonane odpłatnie. To nie było przybicie jakiegoś tam gwoździa, ale montaż paneli, który zajął mężowi całe przedpołudnie w sobotę. Dzięki temu trochę pieniędzy nam wpłynęło. to dobry sposób na dorobienie sobie do pensji. Może sąsiad zleci coś jeszcze do roboty. Zobaczymy, zawsze warto troche zarobić.