Znalazłam taniego fotografa na ślub

Wybraliśmy sobie dobry okres na ślub, jednak środki finansowe, które mieliśmy przeznaczone na ten cel były nieco ograniczone. Musieliśmy nieźle kombinować, by znaleźć coś taniej i ja w tym okazałam się bardzo efektywna co podziwiał mój przyszły mąż.

Profesjonalne zdjęcia ślubne

fotograf ślubny gorzówAndrzej chciał zrezygnować z fotografa i kilku dodatkowych atrakcji na co się nie zgodziłam. Przecież zdjęcia ślubne miały być pamiątką na całe życie i uznałam, że taki fotograf ślubny gorzów musi być obowiązkowo. Wzięłam więc na siebie poszukiwania jakiegoś doświadczone fotografa, który oferował tanie usługi. Szukałam na różnych portalach internetowych, przeglądałam anonse, ale nikogo nie udało mi się znaleźć. Jak już był ktoś godny uwagi to nie miał wolnych terminów. W pracy podzieliłam się wszystkim ze swoją przyjaciółką, która stwierdziła, że jest w stanie mi pomóc. Dała mi namiary na Oktawiana, który robił profesjonalne zdjęcia ślubne i brał za to bardzo mało. Kiedy dowiedziałam się ile chce za zdjęcia u nas to bez wahania się na niego zdecydowałam. Nawet nie miałam nadzieli, że za tak niską cenę mogę mieć fotografa. Termin miał wolny i byłam szczęśliwa. Od razu o wszystkim opowiedziałam Andrzejowi i cieszyłam się, że będziemy mieli profesjonalne zdjęcia ślubne. Monice od razu podziękowałam za namiary na Oktawiana i w ramach wdzięczności dałam jej dobrą kawę i coś słodkiego. Gdyby nie jej pomoc to pewnie nie znalazłabym fotografa ślubnego za tak niską kwotę. Byłam spokojna już o wszystko.

Udało nam się jednak zorganizować wesele na poziomie, który nas zadowalał. Goście byli zachwyceni a fotograf sprawdził się na prawdę świetnie. Właściwie był niezauważalny i dzięki temu wszyscy goście czuli się na prawdę bardzo swobodnie. To było piękne wesele.