Znani lekarze od włosów

Nie wystarczy raz na tydzień myć włosy, aby wyglądały na mocne i zdrowe. Pielęgnacja kosmków musi być wieloetapowa i najlepiej żeby była wspomagana od wewnątrz. Na stan włosów wpływa wiele czynników, ale nie na wszystkie mamy wpływ.

Czym się zajmują lekarze od włosów?

znany lekarz od włosówWiele osób bagatelizuje problemy włosów, bo wydaje się im, że są one przejściowe i same minął. Oczywiście niektóre problemy samoczynnie ustaną, tak jak na przykład wypadanie włosów w sezonie jesienno – zimowym. Trwa ono maksymalnie dwa – trzy miesiące i sytuacja wraca do normy, bo na ich miejsce wyrastają nowe kosmki. Jednak kiedy wypadanie nie ustaje i zaczynamy dostrzegać przerzedzenia na głowie, to ostatni moment na wizytę u specjalisty. Znany lekarz od włosów na pewno nam pomoże w tym problemie, bo jego specjalizacją jest diagnoza i leczenie wszelkich chorób skóry głowy i włosów. Do gabinetu trafiają osoby z poważnymi i błahymi problemami, lecz każdy wymaga odpowiedniego badania. Trycholog wykonuje diagnozę skóry głowy przy użycia specjalnej mini kamery posiadającej funkcję wielokrotnego powiększenia, dzięki czemu dokładnie widzi jak wygląda skóra. W dużej mierze od jej stanu zależy wygląd włosów i ich ilość. Niektórzy pacjenci dziedziczą wczesne wypadanie włosów, z którym wiele nie da się zrobić, poza przeszczepem skóry. W gabinecie trychologicznym możemy tez wykonać usługę profesjonalnego oczyszczania skóry głowy, które może pomóc w poprawie stanu włosów. W każdym mieście znajduje się przynajmniej kilka gabinetów lekarskich.

Coraz więcej ludzi korzysta z usług lekarza od włosów, bo jego działania są skuteczne i pomogły już dziesiątkom tysięcy pacjentów zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Wizyta lekarska kosztuje od stu do stu pięćdziesięciu złotych.